Skladný sporťák na spaní pro větší dítě. Co doporučujete?

Zodpovězené
11. črc 2019

Dobrý den,

mám dvě děti, 4 roky a 2 roky, staršího o víkendech uspáváme v kočárku (mladší spí v ložnici) a uvažujeme o nějakém bazarovém na dovolenou (do města), aby se obě děti vyspaly. Máme Britax Go Next a mají ho rádi oba, tak je otázka, kdo by byl v tom novém. Potřebovala bych hlavně něco skladného do auta a pohodlného a případně, aby se tam vlezlo větší dítě.

Děkuji za radu.

Ahoj!

Pokud ti jde pouze o délku ložné plochy, tedy ne o komfort jízdy (který Britax Go Next jednoznačně nabízí),

Britax Go Next

určitě bych se poohlédla po něčem jako Mamas&Papas Armadillo

Mamas&Papas Armadillo

resp. Armadillo Flip (a výšší verze) - Flip pokud vyžaduješ reverzní sezení. Je to opravdu prostorný kočárek, i na spaní - ale tedy vysloveně městský, ne do terénu.

Mamas&Papas Armadillo Flip

Do terénu, vzhledem na délku vleže, bych zvážila například takový Britax B-Motion Plus - který se také jednoduše, i když ne úplně top kompaktně, skládá.

Britax B-Motion 4 Plus

Kromě něj by stál za myšlenku i Emmaljunga Scooter 4S, NXT30, případně z otočných Emmaljungáčů například Viking. Jsou to kočárky kvalitní i pro více dětí, takže je to dobrá investice. Dokonce jsou i relativně skladné (zvláště pokud sundáš kola, je to celkem minimalistický rozměr).

Emmaljunga Scooter 4S

Emmaljunga NXT30

Emmaljunga Viking

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.