Sourozenecké stupátko k retro kočárku Tako Ballila + i na Joie Mytrax. Existuje takové?

Zodpovězené
7. led 2020

Dobrý den,

potřebuji koupit stupátko ke kočárku Tako Ballila (primárně), a aby poté pasovalo i na Joie Mytrax (to by byl bonus).

Existuje nějaké takové?

Údajně Babypoint není pro Tako nejlepší volba, ale nejsem si jistá, informací jsem moc nenašla.

Moc děkuji.
Ivana

Ahoj!

Uf, no kvůli zadní brzdě je poměrně náročné dobře připevnit na Tako Ballila

Tako Ballila

přídavný skejt pro sourozence, aniž ji nebrzdil, nezavazel či nepoškodil časem. Doporučím Ti ale stupínek Bumprider. Kvůli véčkovým i nahoru směřujícím připojovacím tyčkám s prodloužením ho upneš o boční části konstrukce, které jsou do tvaru X. Mám ověřeno, že tento uměly maminky na retro modely připojit.

I Lascal Buggyboard Maxi by měl být ok v tomto ohledu. Na Joie Mytrax určitě dokážeš připojit oba.

Joie Mytrax

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.