Sporťák do terénu a na běhání s co největším prostorem pro dítě. TFK, Thule? Jaký (spíše bazarový) vybrat?

Zodpovězené
17. črc 2020

Dobrý den,

přemýšlím o změně kočárku. Přestěhovali jsme se do většího terénu a ráda bych s kočárkem začala i běhat. Mám Valco Snap 4 Sport, což ten náš terén s přivřenýma očima ještě zvládá, ale běhání určitě ne. Navíc je synovi 1,5 roku, ale tabulkově atakuje 3leté děti, takže bych potřebovala co největší prostor k sezení. Přemýšlím o TFK nebo Thule, vzhledem k ceně nového určitě spíš z druhé ruky, ale potřebuji poradit, jaký vybrat.

Moc děkuji🙂.

Katka

Ahoj!

TFK i Thule jsou super značky, přesně co se týče terénu plus lehčího sportu. Pokud tam mám doporučit konkrétní modely, co hledat v bazaru, já osobně bych v první řadě vzala TFK Joggster Trail - je nejlepší váhou + funkčností, protože se polohuje i opěrka nohou, a celkově má ​​kopu vychytávek.

TFK Joggster Trail

Od Thule bych já brala asi jen Thule Urban Glide 2, pokud najdeš bazarový. Počítej však se šikmějším sezením, poměrně dlouhým kočárkem a chybějícím polohováním nohou.

Thule Urban Glide 2

Já osobně ještě doporučím jízdně skvělý Baby Jogger City Elite,

Baby Jogger City Elite

případně ještě terénněji schopnější BJ Summit X3 ale ten nemá také opěrku nohou) - skvělá kvalita i systém skládání fakt stojí za to...

Baby Jogger Summit X3

Všechny zmiňované jsou prostorově fakt super, takže tam bych se nebála.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.