Sporťák s vysoko položeným sezením a dobrým odpružením. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
12. srp 2019

Zdravím,

sháním sporťák, který bude mít vysoko posazené sedátko. Mám zlomené obratle, takže se nesmím vůbec ohýbat při ukládání dcerky do kočárku. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu zároveň potřebuji, aby byl kočárek dobře ovladatelný a odpružený a nejlépe, aby zvládl i nějaký terén při výletech do přírody. Co by bylo nejvhodnější?

Nyní máme Moon Scala - chtěla bych odpruženější a vyšší sportovní kočárek, než je tento.

Moc děkuju za tipy.

Ahoj!

Pokud má být opravdu vysoko, není moc nad Stokke kočárky. Ať už terénnejší Stokke Trailz Terrain,

Stokke Trailz Terrain

skladnější a nekorýtkový Stokke Scoot V3

Stokke Scoot V3

nebo nejkompaktnější městská novinka s plným lehem - Stokke Beat.

Stokke Beat

Všude je sezení vyšší, pohodlné, i když - designově specifické. Není to ani levná záležitost - možná je fajn podívat se i na bazarové modely.

Kromě těch je zajímavou volbou i Jané Croswalk

Jané Crosswalk

nebo možná i Emmaljunga Super Viking.

Emmaljunga Super Viking

Vysoký je i Zopa Mystic, ale tam zas není moc to pružení...

Zopa Mystic

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.