Sportovní kočárek Mutsy Nio - klepe kolo a zádová opěrka je nestabilní. Je to vada výrobku? Máš zkušenosti?

Zodpovězené
3. zář 2020

Zdravím Eli,

zhruba před měsícem jsem psala dotaz ohledně sporťáku pro osmiměsíční dceru. Nakonec jsem dala na tvoji radu a koupila Mutsy Nio, stormy weather.

S kočárkem jezdíme necelý měsíc a začalo nám klepat přední kolo, nepomohlo ani vložení podložky, ani promazání, zvažujeme reklamaci.
Co mě ale trápí víc, je nestabilní zádová opěrka - když dceru dáme do úplného lehu a sporťák je po směru jízdy, tak se váhou dcery zádová opěrka sníží, tím pádem je dcera z kopce, nohy má výš než tělo a klouže dolů ke stříšce.

Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím nemáš nějaké zkušenosti, jestli se Ti něco podobného při ježdění s tímto kočárkem nestalo?

Nevím jestli je to "normální" stav, nebo vada výrobku.

Děkuju za zprávu 🙂.

Ahoj!

No tedy. Co se Mutsy Nio

Mutsy Nio

týká, náš testovaný ani neklepal, ani opěrka nebyla nestabilní či nepadala níže než nožky. Považuji to za velké chyby a jistě důvod reklamace - toto ten kočárek nemá dělat. Značka Mutsy obecně, alespoň o čem vím, vyřizuje reklamace velmi pěkně, ohleduplně, a často špatný kus vymění i celý - takže určitě se neboj, popiš, nafoť / natoč problém, kontaktuj prodejce, a trvej na reklamaci.

Vždyť se jedná o kočárek, kde má "vyrůstat" děťátko, a je tam každodenně - proto ani dítě vleže nemůže být neergonomicky, s krví tlačící se do hlavy kvůli nevhodné pozici. A jedno klepající kolo také nemůže přece být ok. Myslím si, že Ti určitě vyhoví.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.