Sportovní kočárek pro velké - dlouhé dítě, čtyřkolka, váha a skladnost nerozhoduje. Jaký?

Zodpovězené
4. led 2021

Ahoj,

mám Cybex Balios S a začínají malé čouhat nožičky. Má rok a půl, ale je dlouhá... takže ještě aspoň na rok bych chtěla sporťák (ne tříkolku), aby se v něm i dobře vyspala a zvládl lehký terén. Dlouhá stříška výhodou - ne podmínkou 🙂. Váha ani skladnost nerozhoduje.

Děkuji za rady.

Ahoj!

Cybex Balios S

je z těch otočných modelů relativně prostorný, alespoň teda na délku, a je tady důležité podotknout, že je normální, že okolo roka a půl - dvou budou dítěti trčet nožky. Je jen minimum modelů, kde vůbec nožky netrčí, a v podstatě nemožné je, aby to byly modely otočné sportovní kočárky.

Jedním z mála takových by byl Baby Jogger City Premier, ten má jeden hodně fajn korýtkový (otočný) sedák.

Baby Jogger City Premier

Pak bych ještě uvedla Britax B-Motion 4 Plus, ten má ale hodně dlouhý sedák - tady už se ale jedná o kočárek neotočný, a tedy i jinak ovladatelný a hodný vyzkoušení před koupí, jestli máš tu možnost.

Britax B-Motion 4 Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.