Sportovní kočárek s vysokým otočným sezením a možností hluboké korby

Zodpovězené
13. únor 2019

Ahoj,

začnu rovnou požadavky:

  • sportovní kočárek s možností hluboké korby (teď bychom ho využili pro roční dceru)
  • přední kola otočná s možností aretace
  • sporťák po i proti směru jízdy
  • xxl stříška
  • nafukovací nebo gelová kola (musí zvládat kočičí hlavy, výmoly, prostě městský terén, a to každodenně bez hrkání, rachtání a vyklepání miminka)
  • aspoň trochu velký nákupní košík
  • vyšší posazení korby i sporťáku (oba máme nad 180 cm a jen nastavitelná rukojeť nestačí)
  • sportovní sedačka do 3 let

Moc děkuji 🙂

Ahoj!

Britax Go Big 2 splňuje asi všechno, kromě tedy výše posazeného sedadla. Korbička je řešena naschvál vysoko, ale sedák je zase udělaný tak, aby do něj dítko mohlo vejít i samo. Rukojeť je samozřejmě vhodná pro všechny možné výšky.

Britax Go Big2

Z levnějších, robustnějších modelů vzpomenu Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Specifický Emmaljunga Viking možná nemá XXL stříšku, ale zase se stříška dá překlopit, čili ve výsledku chrání skvěle.

Emmaljunga Viking

Pokud hledáš něco kvalitnější a sedadlo může být i korýtkové, podívej se možná na Baby Jogger City Versa GT.

Baby Jogger City Versa GT

Zajímavým řešením by mohl být i Jané Crosswalk R.

Jané Crosswalk R

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.