Sportovní kočárek Valco Snap 4 versus Oyster Zero - který vybrat?

Zodpovězené
14. kvě 2019

Vybírám golfový kočárek pro 1,5 leté dítě a nevím, který vybrat. Kočárek budeme převážně používat ve městě. Občas vyjedeme do terénu.
Děkuji za názory

Ahoj!

Já jsem měla oba, a to dokonce za sebou. Valco Baby Snap 4

Valco Baby Snap 4

jsem si vybrala pro jeho oblíbenost, a očekávala jsem asi příliš - neokouzlila mě ani nízká váha, protože těžištěm mi nevyhovoval a zvedání na obrubník mi nepřišlo pohodlné + také jsem se bála, jestli vydrží (působil, že by možná i ne)… k tomu šusťákové materiály a taková divná pěna na ruce (potřebovala jsem návlek, protože mi nebyla příjemná), skládání dovnitř - no špinavá stříška při skládání, a okamžitě rozedraný koš, i když jsem ho nepřetěžovala... jednoduše, není to špatný kočárek a jeho nízká váha je perfektní i například při častém nakládání do auta - ale já jsem se na něj tak těšila, že jsem pak byla jednoduše zklamaná.

Babystyle Oyster Zero

jsem si koupila po něm, a přišel mi jak 100 a 1. Krásný, opravdu široký - pomalu i pro dvě děti, a super jednoduchá manipulace (i na obrubník) - zdál se na pocit lehčí než Valco. Rychlé skládání a i když směrem ven, nikdy se nám neušpinil více než jakýkoli jiný. Mám 176 cm a výška rukojeti mi seděla, ale pro extra vysoké rodiče může chybět její nastavování. Nemám mu popravdě co vytknout, za mě jeden z nej kočárků v této kategorii. Proto je z mého pohledu určitě lepší volba - i kvůli občasnému terénu, kde oceníš odpružení kol. U Valca si ale zase na tuto příležitost lze pořídit nafukovací kola Sport.

Důležité je zohlednit, že každému vyhovuje něco jiného a nej je je vyzkoušet osobně - může být, že jednomu sedne něco mnohem více než jiné, a druhému přesně naopak.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.