Sportovní sedačka na podvozek Inglesina Vittoria. Jaké jsou výhody a nevýhody?

Zodpovězené
16. led 2020

Ahoj,

ráda bych si koupila sportovní sedačku Inglesinu Vittoria na podvozek Inglesina Chrome. Chtěla bych poprosit o zkušenosti a výhody či nevýhody tohoto sportovního kočárku.

Děkuji

Ahoj!

Inglesina Vittoria

Inglesina Vittoria s podvozkem Comfort

je krásný a kvalitní, především však hluboký kočárek. Pro tuto konfiguraci byl primárně designovaný, a také jízdní vlastnosti a celkový komfort manipulace jsou v tomto ohledu ideální.
Ano, je možné přikoupit sportovní sedačku, ale za mě je ta, po tom pohodlí s hlubokou korbičkou, už slabší. Je méně prostorná, dost otevřená, ne tak super řešena stříška, menší děti se v ní občas kloužou dolů kvůli typu polohování... Pokud si extrémně spokojená s podvozkem Vittoria a jednoduše opravdu chceš pokračovat v jeho používání, na minimálně první rok ve sportovní části to bude ok. Já osobně bych to ale viděla na něco praktičtějšího - nebo tedy pak počítat s omezenou dobou používání a později být připravena kočárek vyměnit.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.