Stříška sportovního kočárku z kombinace Maked padá, nedrží. Co s tím? Jak ji napnout?

Zodpovězené
3. led 2020

Ahojky,

prosím, potřebuji poradit u kočárku Maked. U sporťáku, mi vůbec nedrží stříška - prostě spadne. Nevím, jak ji napnout...

Děkuji za radu.

Ahoj!

Neuvádíš, jaký model značky Maked vlastníš, ale tak sporťáky jsou tam takové podobné... U levnějších, polských modelů tyto problémy se sportovními částmi bývají poměrně obvyklé. Vaničky udělají hezky, aby se jejich kombinované kočárky prodávaly a na sporťáku se už šetří, kde se dá. Není výjimkou, že se sportovní nástavbou máš problém.

Doporučím v první řadě reklamaci, protože je to prostě špatně mechanicky spojené, pokud to stále padá a ty si sama či s manželem nějak moc nepomůžeš. Pokud kočárek již není v záruce (např. je koupený z druhé ruky), zkusila bych najít servis kočárků nebo kontaktovala prodejce této značky v tvém okolí s popisem problému a prosbou o rad, jestli ti to za poplatek umí udělat, případně jaký by doporučili další postup.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.