Stupátko ke kombinovanému kočárku Babylux Margaret. Jaké vybrat?

Zodpovězené
3. dub 2020

Hezký den,

máme kočárek Babylux Margaret, ted čekáme druhé a sháníme stupátko. Jenže je jich tolik, že nevíme, které vybrat, aby pasovalo.

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Babylux Margaret

je akorát kočárek, na který není zcela 100% komfortní připojovat přídavný skejtík pro sourozence - neboť vzadu je po celé délce brzda, a ty budeš muset úchyty zachytit o ty zaoblené plastové části (nebo by musel dosáhnout nad ně, ale to mi kvůli houpání konstrukce nepřijde optimální). Ono, dá se to, jen neumím odhadnout, zda a jak moc to ty spoje zatíží.

Každopádně bych do jiných, než buď Bumprider nebo Lascal Buggyboard Maxi, nešla - asi bych preferovala Bumprider kvůli připojovacím tyčkám do tvaru V. Doporučím také skejt objednat nový online, doma zkusit, a když tak do těch 14 dnů vrátit, kdyby neseděl. Ale Bumprider by myslím, jako jeden z mála, sednout jistě měl.

Bumprider Connect

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.