Stylový no funkční sportovní kočárkek pro chlapečka, tipy?

Zodpovězené
14. bře 2019

Ahoj,

sháním nějakou náhradu za Britax B-Motion (kupovaný v lednu 2016) bez polohovaní nožiček - ten jsem používala u dcery od cca 7 měsíců a nyní bych chtěla i něco takového pro syna. Mám ještě JOOLZ Day 1, tak přemýšlím, že ten taky prodám a budu mít jen jeden.

Víte o nějakém hezkém, stylovém ale funkčím kočárku pro chlapečka? Nafukovací kola, spojená rukojeť, polohovatelný do úplného lehu - nechci kolébkové sezení. Nějaké tipy? Děkuji

Ahoj!

Pokud jsi byla s tímto modelem spokojená, Britax B-Motion 3 je i nyní stále v nabídce - a to kromě základní i v B-Motion 3 Plus či B-Motion 4 Plus variaci s polohováním nožiček, bezdefektovými koly a možností obměňovat barevné sety. Takže pokud si přeješ nakombinovat kočárek pro chlapečka například s modrou, hnědou nebo jinou stříškou, na výběr máš toho dost i u tohoto modelu / značky.

Britax B-Motion 3

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Pokud bys chtěla zkusit něco jiného, ​​možností by mohl být i československý Petite & Mars Street, ke kterému nafukovací kola můžeš volitelně dokoupit (a stříšky rovněž můžeš měnit),

Petite&Mars Street

případně též jemu podobný, polský Coletto Joggy 2018.

Coletto Joggy

Dalším kočárkem podobného typu a funkčnosti je i Joie Mytrax.

Joie Mytrax

Něčím odlišný a bez polohování nožiček (lze dokoupit / dát ušít), no skutečně výborně ovladatelný a praktický kočárek s vysokou nosností je i Baby Jogger City Mini.

Baby Jogger City Mini

Pokud by nafukovací kola nebyla prioritou, zaujmout by tě mohly i Greentom Upp Classic 2017, Nuna Tavo nebo Babystyle Oyster Zero.

Greentom Upp Classic 2017

Nuna Tavo

Babystyle Oyster Zero

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.