Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Terénní kočárek do opravdu těžkého terénu. Jaký vybrat?

Zodpovězené
16. led 2019

Ahoj, prosím o radu.

Nevím, jestli se to ještě vyrábí, ale pokud ano, potřebuju poradit, kde seženu kočárek, který má odpružené každé kolo zvlášť, kola má velká (ideálně nafukovací) a hlavně všechna stejně velká a stejně daleko od sebe. Něco jako je Mikrus Alu Sprint nebo iCoo Peak Air. To jsou za mě nejlpeší konstrukce do terénu, ale vypadá to, že se už nevyrábí. Pokud ne, máš prosím nějakou alternativu? Trojkolky se bojím, nakolik jsem už víckrát viděla nějakou, jak se na nakloněném terénu převrátila. Pokud bys přesto doporučila trojkolku, tak jakou prosím?

Opravdu nám jde o těžký terén a potřebujeme stabilní kočárek. Oželíme lehkost, skladnost a i cenu, ale zase úplně neotočná kolečka nechci (máme Kunert VIP a se starším dítětem se strašně nadřeme).

Děkuju

Ahoj!

Začnu oblíbeným ultra-ovladatelným, stabilním a výborně odpruženým Britax Go Big. Kola jsou plus mínus stejně vzdálená, odpružení umožňuje až houpání a opravdu má nesmírné množství vychytávek pro pohodlí tvé i tvého miminka. Pokud to není to pravé ořechové, zkusím - z jiného soudku - Navington Corvet. Navzdory v podstatě klasické konstrukci je na svůj typ mimořádně skladný. Individuální odpružení a stabilita i na nerovnostech k němu patří také. Možností by mohl být i Gesslein F10, případně F6 s dokoupenou neotočnou nápravou. Podobným, vlastnostmi i výkonem, by mohl být i Hartan Topline X. Za zmínku stojí i český Patron Falco.

Pokud tříkolku, tak za mě jednoznačně kvalitka jako Mountain Buggy Terrain, TFK Joggster Trail, Baby Jogger City Elite či Bob Revolution Flex.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.