Teutonia Trio - názor na kombinovaný kočárek, vesnici i kostky ve městě, prostornost korbičky

Zodpovězené
12. únor 2021

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala na zkušenosti s kočárkem Teutonia Trio. Zejména co se týká jeho ovladatelnosti a funkčnosti. Preferuji u kočárku jeho vhodnost do lehkého terénu - vesnice a zároveň i do města - kostky. Mimco se na narodit v květnu, čili by se hodila i větší hluboká korba na zimu, což se mi u Teutonie zdá.

Případně zda by Vás napadl jiný, podobný.
Děkuji za odpověď a přeji krásný den.
Petra

Ahoj!

Teutonia Trio je za mě kvalitní, zajímavý kočárek, což málo lidí má tedy značka - jako Teutonia, tak i značka Emmaljunga, což Teutonii nyní vlastní, jsou kvalitní. Velkými koly a opravdu pevnou, kvalitní konstrukcí ti Trio poslouží na terén, a nejen lehký - za mě ten kočárek ustojí většinu terénů. Ke kostkám ve městě - na nich rachotí skoro každé, hlavně menší kolečka, takže pokud po kočičích hlavách budeš jezdit častěji, určitě oceníš větší kola modelu Trio.

Super je i korbička, fakt je prostorná i hluboká. Celkově, já bych ho brala - je super, vypadá super, je i funkční. Akorát možná problémem může být, že není nejmenší - nejskladnější, takže pokud ti si drobná nebo kufr auta máte maličký, možná by to mohl být problém. Já osobně bych si ho určitě koupila, hlavně pokud by byl za pěknou cenu - velmi se mi zamlouvá.

Alternativy podobných jízdních vlastností by pak zahrnovaly kočárky jako
Concord Camino

Britax Go Big2

či Emmaljunga NXT60

Emmaljunga NXT60 Ergo

z lehčích Gesslein FX4 Life

Gesslein FX4 Life

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.