Tříkolový, terénní kočárek s odpružením a velkým košem, do 7000 Kč. Poradíte, který vybrat?

Zodpovězené
8. zář 2020

Dobrý den,

do terénu sháním kočárek, který má 3 kola, je odpružený a má dole velký košík na věci. Maximálně tak do 7 000 Kč - ale vůbec nevím, který vybrat.

Poradíte?

Děkuji.

Lucie

Ahoj!

V této ceně nový, kvalitní, terénní tříkolový kočárek bez velkých minusů spíše nenajdeš. Nejlevnější dobrý, mimo nějakých doprodejů (nebo bazarové nabídky), což Ti můžu doporučit, by byl Joie Crosster. Je těžší, ale to je daň za nižší cenu (nový okolo 9 990 Kč, např. zde: http://www.aaakocarky.cz/cz/produkt/joie-crosst... mimo toho je to ale jízdně i funkčně velmi povedený, šikovný a opravdu terénní (ne jen se tak tvářící) model.

Joie Crosster Flex Signature

Mou druhou radou s tímto rozpočtem pak bude jednoznačně bazar. Já bych se dívala hlavně na relativně dostupné a častěji kupované (a proto i běžně přítomné v bazarech) Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite

či BJ Summit X3,

Baby Jogger Summit X3

nebo na tříkolky od značky TFK.

I používané budou stát za to, a tudíž je možnost, že z těchto více mainstream značek nějaký model v bazaru najdeš.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.