Univerzál.čtyřkol. kočár s otoč. sedadlem, odpružený, do 25 tis., skladný, možnost nasaz.korbičky.

Zodpovězené
18. pro 2020

Hezký den,

sháním co nejvíc univerzální kočár, čtyřkolku, sportovní sedadlo po i protisměru, cenově do 25 tisíc, radši skladnější, i když máme auto combi. Teď jsme ve městě, ale za rok nevím, kde budeme bydlet, jestli vesnice v domě nebo bytě v menším městě - takže odpružený, aby zvládnul město i terén. Radši praktický a dobře řešený, než designový kousek. Bylo by fajn, kdyby na podvozek sporťáku šla nacvaknout i hluboká korba pro další dítě, vložené tašky se mi nelíbí.

Napadl mě Britax Go Big, z levnějších Joie Versatrax, ale tam mám pochybnosti ohledně odpružení třeba na štěrkové cestě.

Ahoj!

Joie Versatrax je fajn model na město a jaké také nerovnosti, občasný terén - a samozřejmě, úměrně ceně nebude tím nejluxusnějším modelem, spíše takovým “normálním” pro méně náročné rodiče s omezeným rozpočtem. Všechno bude fajn, ale prostě jen fajn, nic zásadního nečekej.

Joie Versatrax

Na druhou stranu, Britax Go Big je dražší, ale i jízdně mnohem zajímavější model, který je krásně odpružený a ovladatelný v podstatě “jedním prstem”. Nevýhodou ale bude jeho velikost - není nejlehčí ani nejskladnější. Je to daň za kvalitu, terénní výkon i celkově prostor v kočárku. Já bych, kdybys na něj měla prostor i rozpočet, vzala opravdu raději ten.

Britax Go Big2

Mimo něj, podívej se i na Emmaljunga značku - jejich kočárky jsou kvalitní i výkonné. I z bazaru stojí za to.

Dále je fajn zmínit Concord Wanderer (outletové ceny najdeš na kiido.cz),

Concord Wanderer

nebo novější Concord Camino.

Concord Camino

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.