Výběr kombinovaného kočárku (dvojkombinace) - město i terén, běh, brusle, ruční brzda a úplný leh sporťáku

Zodpovězené
17. čer 2020

Ahoj,

prosím, pomůžete s návrhem kočárku, když mám mnoho požadavků a nemohu najít kočárek, který by splňoval maximum z níže uvedeného...? Ideální by byla dvojkombinace.

1) univerzální do města i do terénu
2) možné i na běhání, brusle
3) ruční brzda
4) sporťák do úplneho lehu

Díky moc

R.

Ahoj!

Zde je pro mě velmi důležité kritérium běhu, bruslí, a ruční brzdy. Na běhání a bruslení je velmi, velmi důležité větší přední kolo a stabilita dána obvykle širší zadní nápravou. Tomu odpovídá i moje doporučení - třeba se dívat na tříkolky (ano, bohužel, v základě neotočné sportovní modely + doplněné korbičkou). Neuvádíš rozpočet, tak nevím, kde mám hranici, každopádně doporučím kočárky, které bych brala v takové situaci já.

Konkrétně bych doporučila TFK Joggster Trail 2, to je jedna z nej možností, co se kvality týče, ale i možnosti prostorné vaničky s dočasným protismerným směrováním i v sedací konfiguraci (Multi X).

TFK Joggster Trail 2

Taky bych koukla i na tříkolový Baby Jogger Summit X3, příp. i Thule Urban Glide 2.

Baby Jogger Summit X3

Thule Urban Glide 2

A jedna skvělá a přitom dostupná volba by byla i koupě kombinace Casualplay LOOPi Allroad s dokoupením Running trojkolové nápravy, kterou budeš používat právě na sport.

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi Running

Fungovala by i volba (spíše bazarového) Mountain Buggy Terrain. Bazarový Peg Perego GT3 by také ušel.

Mountain Buggy Terrain V3

Peg-Pérego GT3

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.