Junama Fluo 2020. Co říkáte na tento kočárek? Jaké jsou jeho největší výhody a nevýhody?

Zodpovězené
21. zář 2021

Dobrý den,

mohu poprosit o názor na tento kočárek?

Naprosto jsem se do něj zamilovala, ale zvládne i terén? Také jsem četla, že je těžší (každý den budu jezdit s mimčem a psem na procházky do lesa, takže denní skládání do auta).

Jaké jsou největší výhody/nevýhody?

Děkuji 🙂

https://www.imrnous.cz/kocarek-junama-fluo-2020...

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 😉

Junama rozhodně není do náročného terénu, ale zvládne v pohodě lesní cestu a podobně. Je ale pravda, že patří spíš mezi těžší kočárky - tedy především podvozek. Rozhodně na denní skládání do auta bych vybrala něco lehčího. Výhodou je poměrně lehká korba i sporťák, bohatá výbava a vnitřek korbičky je opravdu měkkoučký, ale jinak je to fakt klasická dvojkombinace 🤔

To už bych Vám spíše doporučila podívat se na kočárky DADA PARADISO APUS nebo CAVOE AXO. 😉

Určitě se ozvěte, pokud byste měla jákekoliv doplňující dotazy. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz