Lehký, skladný kočárek na žulové kostky. Byl by vhodný Stokke Xplory, nebo jiný?

Zodpovězené
15. zář 2021

Dobrý den,

moc bych prosila o radu, jaký zvolit kočárek. Je jich strašně moc a už jsem z toho zmatená. Syn se má narodit v půlce listopadu. Kočárek klidně i bazarový, koukala jsem, že nabídek je mnoho.

Potřebovala bych lehký, protože ho budu denně nosit do příkrých schodů, drobnější, protože bydlíme v historickém domě a schodiště se točí v roztodivných úhlech. Jezdit budeme hlavně v historickém centru, takže žulové kostky. Vybrala jsem Stokke Xplory, ale z recenzí tady jsem pochopila, že se vůbec nehodí :(

Moc děkuji za Váš názor.

Martina

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Bohužel pro Vás se musím přiklonit k recenzím a konstatovat, že kočárek Stokke Xplory je vhodný především na klasický chodník nebo do obchodního centra. Je to kočárek dělaný opravdu jen na přejíždění a nenáročnou jízdu. Netvrdím, že byste s ním žulové kostky nebo jiný náročnější městský terén nezvládla, ale nebudete se během jízdy cítit pohodlně a brzy byste pochopila, že tudy cesta nevede, že si kočárek buď rozhrkáte nebo na to prostě a jednoduše nebudete mít nervy. 😇

S těmi městskými kočárky je to obecně trochu těžké, protože málokterý je vyráběný na jiný než obyčejný chodníkový terén. Avšak vzhledem k tomu, že koukáte na Stokke, tak předpokládám, že cenově je Vám jedno, že by se jednalo o dražší kousek, takže za sebe bych Vám doporučila buď Bugaboo Fox3 nebo Joolz Geo2. Tyto značky došly během posledních let do velmi slušného standartu pro maminky, které hledají nejen krásný designový kousek, ale chtějí s kočárkem vyjet i na výlet a užít si bezstarostnou jízdu i v horším terénu.

Pokud byste chtěla poradit i levnější variantu, tak bych se nebála Vám doporučit kočárek Dada Paradiso Apus nebo Cavoe Axo. Cavoe je dost podobný značce Bugaboo a budete překvapená, jak krásně a jednoduše se ovládá a přitom za něj nemusíte zaplatit majlant.

Koukněte na ně a klidně ještě napište, kdybyste měla nějaké další otázky. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz