Nejlepší kočárek. Jaký byste doporučila na vesnici?

Zodpovězené
6. črc 2021

Dobrý den,

moc bych vás poprosila o radu. Internet je plný názorů, ale už mi z toho jde hlava kolem.

Jaký byste mi doporučila kočárek?

Nemám vysoké nároky. Jen aby nebyl nějak těžký a dalo se s ním dobře jezdit i po polních cestách. Bydlím na vesnici🙂.

Je lepší koupit rovnou trojkombinaci nebo je to zbytečné?

Čekám první miminko a opravdu se v kočárcích vůbec neorientuju.

Děkuji za případnou odpověď a Váš čas.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz a projevenou důvěru. 😊

Pokud Vám můžu poradit, tak se určitě zaměřte na dvojkombinaci, jelikož vajíčka v trojkombinacích jsou v drtivé většině případů vyráběna jako jakési "doplnění" setu, takže co se týká kvality, nic moc, prakticky se jedná o naprostý základ, který můžete miminku poskytnout, avšak vzhledem k tomu, že vajíčko bude děťátku v prvních měsících života největším společníkem během jakéhokoliv cestování, tak už jen z pohledu bezpečnosti potřebuje to nejlepší. ❤️ Takže doporučuji určitě koupit zvlášť.

Nezmiňujete cenovou relaci, každopádně Vám napíšu pár svých tipů a budu doufat, že Vás některý kočárek zaujme. 😇

Všechny tyto značky jsou velmi vhodné do terénu, takže město projedete bez problému a stejně tak i vesnici s horšími cestami. Všechny kočárky maji kvalitní pevná kola, nejsou těžké a příjemně se ovládají. Navíc jsou všechny prostorné. 😉

Zkuste se na ně podívat a v případě jakýchkoliv doplňujících dotazů mi neváhejte napsat. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz