Skate k X-Lander kočárku. Lascal Buggy Board nebo doporučíte jiný?

Zodpovězené
22. zář 2021

Dobrý den,

hledám vhodný skate ke kočárku X lander X move z roku 2013. Synovi jsou 3, takže na popojíždění bude potřeba. Nevím, jestli pořídit originál X-Lander nebo nějaký univerzální. V diskuzích jsem jako nejčastější nalezla Lascal Buggy Board.
Jde mi i o to, aby šlo stupátko dobře upevnit v případě, že na něm syn nepojede.

Děkuji za radu.

Martina

Dobrý den, Martino,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Univerzální stoupátko Lascal Buggy Board Vám k X-Landeru pasovat bude. Můžete ho pořídit i se sedátkem, které se dá sklopit, takže v případě potřeby může syn nejen stát, ale i sedět. My jsme ho doma taky měli a využili jsme ho na maximum, je to bezva pomocník a je to opravdu jeden z nejuniverzálnějších skatíků.

Ale samozřejmě pokud k nějakému kočárku existuje originální stoupátko, tak je vždycky lepší pořídit originál. Protože přece jen ty originály jsou vyrobeny přesně na daný typ kočárku, takže Vám určitě nebude ani překážet v jízdě atd. Ideální by bylo, kdybyste měla možnost si ho v nějaké prodejně vyzkoušet, abyste si udělala vlastní názor. Ale za sebe říkám - koupila bych si originál. Pokud chcete stoupátko i se sedátkem, tak klidně ten Lascal Buggy Board, protože s ním to určitě taky nepokazíte.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz