Skladný sporťák do terénu, velký košík, skladný, otočný proti směru jízdy. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
17. srp 2021

Dobrý den,

prosím o doporučení nějakého dobře odpruženého sporťáku, co zvládne terén i dlažební kostky, vejde se do kufru auta a má alespoň nějak rozumně velký košík. Pokud by měl možnost otočení dítěte obličejem na mě, bylo by to super.

Předem moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Nabídnu Vám ke zvážení dva kočárky, které jsou vzhledem k Vašim požadavkům vhodné.

1) ZOPA MOVE
2) MOON RESEA SPORT

Oba tyto kočárky mají otočnou sedačku po i proti směru jízdy, napolohovat je můžete do úplného lehu, mají dlouhou stříšku, prostorné košíky, oba dva jsou lehké, snadno ovladatelné a oba dva Vám zaručí, že kromě klasického města projedete v pohodě i lehčí terén a překážky. 😉 Cenově jsou oba okolo 6000,- za nový, na bazárku se dají případně sehnat i za 3000,-.

A ještě bych Vám doporučila kouknout na kočárek Cavoe Axo. Je opravdu velmi skladný, nezabere mnoho místa, sportovní sedačku můžete vézt v obou směrech - a stejně tak ho můžete v obou směrech i složit do stejně kompaktních rozměrů. 😉 Je příjemně ovladatelný, má nosnost až 22 kg, velká gumová kola, zadní jsou odpružená, takže i s případným terénem mít problém určitě nebudete. 🙂 A košík má také velmi prostorný.

Pokud byste netrvala na jízdě v obou směrech, tak za mě nejlepší volba je kočárek JOIE MYTRAX FLEX, popřípadě také model JOIE LITETRAX 4 AIR. ❤️

Mrkněte na ně a klidně ještě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz