Sourozenecký kočár po i proti směru - doplnění

Zodpovězené
18. kvě 2021

Dobrý den,

děkuji za odpověď na otázku, viz. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

U korýtka mi vadí, že dítě leží v sedě, nemá možnost být na boku nebo bříšku. Nepřijde mi to ergonomické. Starší dítě nebude na korýtko zvyklé, teď jezdí v Britax go Big.
Kočárek od TFK je pěkný, ale limituje mě cena, když se může stát, že ho budeme používat třeba jen půl - třičtvrtě roku.
Chtěla bych určitě sezení vedle sebe a ideálně pro i proti směru. Kočárky za sebou mi přijdou dlouhé a neohrabané a nejsem si jistá, jestli se vejdou třeba do výtahu.

Děkuji

Dobrý den,

tak s tím korýtkovým sezením Vám samozřejmě rozumím, je to hodně o vkusu a zvyku a jestli starší dítko není na korýtko zvyklé, tak by to mohl být samozřejmě problém.

Jak jsem napsala již v předchozím dotazu - sourozenecké kočárky se sezením vedle sebe tak, aby byla jízda možná po i proti směru, se v podstatě nevyrábí. Vždycky je tam nějaké "ale". Bugaboo a TFK jsou opravdu výjimky - ale ano, taky se jejich pořízení prodraží.

Ještě mě napadá kočárek HAUCK DUETT 2, to by pro Vás mohl být takový kompromis v rámci Vašich požadavků - není to úplně klasické sezení za sebou, z dvojkočáru uděláte jednokočár a variantní je i směr jízdy. A cenově dostupný. Hlavně to není žádný tank. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz