Tudore Forester x Camarelo Zeo. Mohla bych Vás požádat o radu, který z nich vybrat?

Zodpovězené
25. srp 2021

Dobrý den,

sháníme kočárek pro prvního potomka.
Bydlíme na vsi, takže potřebuji kočárek, který snese náročný terén. Ve městě se jedná spíše o občasný nákup, rozhodně ne cestování MHD. Přeji si dvojkombinaci s co největší korbičkou, která se dá dobře zakrýt. Byla bych ráda, kdyby byl v sadě nánožník. Z těchto a dalších důvodů jsem se rozhodla pro kočárky Tudore Trapper a Camarelo Zeo.

Mohla bych Vás požádat o radu, který z nich vybrat?

Například, jaké zkušenosti s nimi máte.

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Oba tyto kočárky jsou si opravdu velmi podobné - velikostí korbičky, prostorností a zároveň skladností, hezkým designem. Avšak v jedné zásadní věci se liší - a to materiálem kol.

Kočárek Camarelo Zeo má kola nafukovací, kdežto Tudore je má gelová. Vzhledem k tomu, že hledáte kočárek, který snese skutečně náročný terén, tak bych si vybrala spíše značku Tudore, protože u ní Vám i v tom nejhorším terénu nehrozí, že zůstanete viset někde na horách s propíchnutými koly. Z tohoto pohledu bych se přikláněla spíše k tomu Tudoru. 😉

Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat - ozvěte se.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz