Chystá se u Joolz kočárků nějaká novinka? Oplatí se mi ještě počkat?

Zodpovězené
19. říj 2020

Dobrý den,

v poslední době jsem si oblíbila kočárky Joolz. Nejdříve mě moc neoslovily, ale pak přišel takový zvrat, že bych kočárkovala stále. A tak mě oslovili, že jsem si řekla, že koupím ještě jeden. Ten nový Hub je perfektní. Chtěla jsem se ale zeptat, zda se nepřipravuje nějaká novinka. Něco na co by se mi vyplatilo chvilku počkat, protože v poslední době byl nový Day + a potom i Hub. Tak jsem si řekla, že by možná byl obnovený i Geo2.

Děkuji 😊

Ahoj!

Značka Joolz tak zcela nedává vědět, co přesně se chystá, a ani teď to není jasné. Ono, i update-y pluskový nových edic jsou jen takové minimálnejšie, a ty LED světla podle mě není takový obrovský přídavek k funkcionalitě - já osobně bych to využila jen minimálně, a také to spíše na zabavení miminka. Tím nechci Povey, že je to špatné - jak, každé vylepšení je dobrý nápad a nezůstat stagnovat znamená, že značka se vyvíjí. Jen mám pocit, že to tak úplně nestačí.

Co se modelu Hub+

Joolz Hub+

týká, podle mě je to fajn městský model, ale takovým byl i před vylepšením. Podle toho, že i on, i Day linie dostali + verzi s LED světly, předpokládám (ale slíbit Ti to nemůžu), že v příštích měsících i Geo takovou verzi získá. Zda se vyplatí čekat ... no, ono je to kočárek lepší spíše pro menší děti, takže asi spíš i ne. Je to úplně jiný, a také mnohem menší - skladný typ, jako je Hub, a proto to, který Ti více sedne, je spíše závislé od Tebe, způsobu kočárkování a terénu, kde se přechází, plus i velikosti kufru na Vašem autě. Do města bych já upřednostnila menší velikost. Pokud ale robustní single-to-double je to, co Ti pomůže, a nespěchá Ti to, je dost možné, že Geo + v dohledné době vyjde také ...

Já bych zvážila věk dítěte, to kde kočárkujete a kolik jedete, ale do nového kočárku bych se asi nehnala. Jedině, že byste fakt využili otočný model ... pokud je děťátko tedy opravdu mladší. Jinak bych zainvestovala do skladnějšího. Ale to jsem já.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.