Cybex Balios S - nebude to hrkačka? Příp. jaký jiný, odpružený sporťák do 10 000?

12. srp 2019
Dobrý den,

uvažuji nad sportovním kočárkem Cybex Balios S, ale stále si nejsem jistá - recenzí není tolik. Viděla jsem ho i naživo v prodejně a trochu se bojím, aby to nebyla "hrkačka" - hlavně ve srovnání s naším Hartanem Racer GT. Potřebuji ho pro dceru a skoro v půl roce má přes 8 kg. Případně můžete doporučit jiný sportovní kočárek do města, kde jsou kočičí hlavy a ne vždy ideální chodníky?

Požadavky:
musí jít úplně do lehu
prodloužená stříška
dobře odpružený
výškově nastavitelná rukověť
cena do 10 tis.

Děkuji
Ahoj!

Cybex Balios S je převážně městský kočárek. Pro dítě i rodiče pohodlný, protože kombinuje fajn váhu, skládání i polstrování. Je mírně odpružený - pro tlumení nárazů, ale v porovnání s tvým Hartan Racer GT to bude úplně něco jiného (pokud bys je postavila vedle sebe, určitě z toho vyjde jako "hrkačka").

Ono je to tak - pokud chceš lehčí, skladnější kočárek, vždy (konstrukčně) ubude z těch extra vlastností - extra pevnosti, houpání či měkkého odpružení... Jinak si myslím, že je to kočárek s dobrým poměrem cena - výkon. Jen tedy to, jestli ti bude vyhovovat, záleží v první řadě na tvých požadavcích. Ve stejné kategorii a ceně však nejde lépe vybrat. A prostorově - za mě fajn, úměrně typu (otočný). Zádová opěrka je jistě vyšší než u jiných podobných kočárků, ale kvůli otočnosti to není nejprostornější kočárek tak či tak.

Doporučuji podívat se i na recenze na slovenské Kočíkopédii (aktuálně 21): http://www.modrykonik.sk/kocikopedia/cybex-bali...

Z prostorných, dobře odpružených kočárků polohovatelných do lehu mi první přišel na mysl Britax Go Big, ale bohužel ten není ani cenově dostupný, ani moc skladný. Možná by bylo dobré zvážit i neotočné modely jako Britax B-Motion Plus, Nuna Tavo, Baby Jogger City Mini GT, možná i Oyster Zero, Lionelem Annet Tour ... z hlediska ceny i prostoru pro dítě. Ale vím, že dcera je ještě malinká.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli