Používáme cookies. Více informací zde. OK
Zodpovězené

Jaký vybrat sporťák? Alternativa ke Concord Camino, ale lehčí.

3. zář 2019
Ahoj!

Potřebuji poradit. Mám doma super sporťák Concord Camino, jediné, co mi na něm vadí, je jeho váha. Když je kočárek prázdný super manipulace, jak tam dám malého, do kopce je to masakr. A že to tady je samý kopec. Uvažuji o koupi něčeho lehčího. Rozhoduji se mezi Moon Jet-R, Petite&Mars Street, Espiro Sonic Air. Moje požadavky jsou: odpružený, prostorný, a lehký.

Děkuji za radu!

Ahoj!

Určitě máš pravdu, že v kopcovitém prostředí to není nic moc - tlačit těžší, větší kočárek naložený dítětem. Jednu věc bych však ráda podotkla - není to jen o váze, ale také o těžišti... a ještě - i při lehčím kočárku je třeba počítat s tím, že hlavně tlačíš děťátko, které bude jen a jen těžší (časem).

Já osobně bych proto nedoporučovala lehčí, stále však ne lehké kočárky - jakým například Espiro Sonic Air určitě je. Moon Jet-R je podobným případem, tedy s tím, že tam více maminkám nesedlo těžiště a můžeš skončit s tím, že se ti bude tlačit ještě hůře než samotný Concord Camino, který máš. Nejlepší mi z tvého výběru vychází Petite & Mars Street - oblíbená volba, a těžiště relativně ok - jen si je třeba předem vyzkoušet, jestli vám specifické podsazení zadečku děťátka v tomto sedadle sedí.

Taky bych popřemýšlela o ještě lehčích alternativách - kupříkladu takový Oyster Zero nebo užší, ale jízdně velmi příjemný Mutsy Nexo. I ABC Design Okini mi přijde jako fajn alternativa, i co se prostoru na sezení / ležení týká.

Případně z těch opravdu malých - skladných kočárků by mohl vyhovět takový například Cybex Eezy S+...

Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli