Kombinované kočárky Riko Vario a Krasnal Nexxo Black 2018. Jaké máte zkušenosti, názory?

Zodpovězené
3. črc 2020

Dobrý den,

jakou máte zkušenost s těmito kočárky?

Děkuji

Ahoj!

Krasnal Nexxo Black

zde má jednoznačnou výhodu nižší váhy. To je při kombinovaných kočárcích vždy plus, až tedy na výjimky, kdy to znamená, že se šetřilo na materiálu. Celkově já bych tento model nedoporučila, přijde mi moc levně proveden, sice s fajn prostornou vaničkou, ale mimo toho s příliš mohutným sporťákem, který je za mě neprakticky udělaný, a opravdu bezpečnostně nedostatečným vajíčkem. Celkově, za mě je to spíše ne.

Riko Vario

je podstatně novější model, designovaný moderněji. Za mě je určitě o něco funkčnější, ale na druhou stranu, u tohoto modelu je sportovní část opravdu jen na začátek - málo prostorná, s krátkou ložnou plochou. Pokud mám doporučit něco od této značky, designově podobné no s lepším sporťákem, koukni na model Riko Side. Je k tomu i lehčí o kilo.

Riko Side

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.