Lionelo Natt nebo MoMi Estelle. Pro který byste se rozhodla Vy?

Zodpovězené
21. říj 2021

Dobrý den,

sháníme pro dceru kočárek na běžné ježdění (žádné šílené terény), dost cestujeme autem. Zároveň již nechceme nic drahého, jelikož další dítě neplánujeme.

Pro který z kočárků byste se rozhodla Vy?

1) https://www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-lion...
2) https://www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-momi...

Děkuji

Nováková

Ahoj,

oba kočárky si jsou parametrově dost podobné. Lionelo Natt má větší kola, které však nemají odpružení, vyšší nosnost a prostornější sezení.

Lionelo Natt 2020

Kočárek MoMi Estelle má pro změnu delší stříšku, výrazně nižší hmotnost a je to taková hezká designovka.🙂 Když beru v potaz, že hodně cestujete v autě a tedy kočárek budeš často skládat, sáhla bych spíše po něm.

Přidávám ještě pár variant kočárků, které splňují také Tvé požadavky a mohly by Tě zaujmout.

Zopa Cyrrus

Kinderkraft Cruiser

Kinderkraft Grande City

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej se mi ozvat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie