Sportovní kočárek Joie Crosster. Bude se ještě vyrábět, nebo je výroba ukončena?

Zodpovězené
23. říj 2020

Ahoj,

prosím nevíš, zda se chystá nějaký nástupce Crosstera?

To by byla taková škoda, kdyby zrovna ten přestala značka Joie vyrábět...

Ahoj!

K Joie Crosster,

Joie Crosster

holt, vypadá to už tak, je discontinued, tedy že už ho značka nevyrábí. Nevím, jestli je to tím, že nebyl dostatečně populární / prodávaný, nebo chystají něco nového - každopádně nedaly o ničem vědět a spíše to vypadá, že se aktuálně soustředí na skladnější a lehčí modely sportovních kočárků. Určitě dám update, kdyby něco bylo k tomuto tématu nové, ale tedy tříkolku Crosster již ve svém portfoliu nemají a žádné nové nebo nový model slibující stanovisko nevydali.

Jen malé P.S. - jestliže Tě tento model velmi zajímá, asi bych si ho v brzké době pořídila bazarový, protože později už asi moc nebudou.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.