Používáme cookies. Více informací zde. OK
Zodpovězené

Trojkombinace/dvojkombinace pro březnové miminko do 15 -20tisíc korun. Zopa Move? Moon?

24. zář 2019

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jaký kočárek bych měla pořídit pro březnové miminko. Chtěla bych nějaký, který po půlroce nebudu muset vyměnit. Tudíž korbu i sporťák. Případně i rovnou vajíčko, ale to není podmínka.

Přemýšlela jsem nad kočárkem značky Zopa, nejvíc mě zaujal Move - s tím, že by se k němu vše dokoupilo. Nebo ještě značka Moon. Cena kolem těch 15 000,- max 20 000 Kč.

Děkuji, hezký den.

Ahoj!

Zopa Move je jednoznačně praktický, i když především městský model. Super je fajn korbička, dostatečně praktický sporťák (i když počítej, že stříška by mohla být vleže i delší), a kompaktní skládání i s nasazeným sedadlem. Mně osobně vyhovují i ​​kvalitní gumová kola - i když odpružení je tam spíše mírné. Moon ReSea S je funkčně velmi podobný, skoro lze říci totožný kočárek s malými odchylkami, takže tam se asi mezi nima celkem těžko rozhodovat podle logiky ... spíše je to o pocitu - který se ti "víc líbí" - ReSea má v nové kolekci fakt jedinečné barevné variace s kontrastním detailem lemu... Move je ale zase o něco lehčí, což by mohlo být upřednostnitelné.

Do stejné kategorie bych já zařadila i můj osobní favorit - Cybex Balios S, který je funkčně, velikostí, váhou i skládáním srovnatelný, ale za mě s trošku nadčasovejším designem, delší korbičkou a fakt velkou stříškou na sporťáku, na kterou zbylé dva nemají. Ty ale zase vedou stříškami korby...

Kromě ReSea modelu bych od značky Moon jednoznačně zvážila i Moon Style - velmi povedený model se super váhou, a navíc většími, tj na nerovnosti vhodnějšími koly. ABC Design Salsa 4 je také velmi vhodnou volbou - zejména pokud oceníš skutečně citelné odpružení, XL korbičku a XL stříšky na obou nástavbách kočárku.

Z takových o něco dražších bych ještě ráda zmínila Baby Jogger City Premier - extra prostorný, i když korýtkový sedák by vám, dovolím si tvrdit, jednoznačně vydržel na celé kočárkovací období. Kupuje se tam sporťák a korba zvlášť, ale věřím, že do 20tis. se jednoznačně vejdete.