Používáme cookies. Více informací zde. OK
Zodpovězené

Vhodná, odpružená dvojkombinace do 15 000 Kč, s dobrým sporťákem

15. srp 2019
Ahoj Eli,

chtěla bych Tě poprosit o radu s výběrem dvojkombinace. Kočárek budeme potřebovat od půlky listopadu. Naše požadavky jsou, aby cena byla do maximálně 15 000 Kč.

Chtěla bych, aby kočárek byl:
- odpružený, do města, ale zvládl i lehčí terén
- kolečka spíše pěnová (ne nefukovací)
- korba i sportovní část se zatahovací clonou
- byl spíše vyšší, s vysouvací rukojetí
- sportovní část, aby šla do lehu + polohování nohou
- a také lehkost a skladnost.

Vím, že požadavků je asi hodně a v této cenové relaci to bude složitější, ale i tak děkuji za názor.

Vybíráme z těchto: Adamex Reggio, Zopa Move, ABC Design Salsa 4, Moon Scala.

Děkuji za okomentování našich tipů a případné další kandidáty.
Ahoj!

Za mě, pokud řešíš kočárek především do města, bych rovnou vyloučila Adamex Reggio a Moon Scala. Jsou to zbytečně těžké, mohutné kombinované kočárky s menší sportovní částí, takže spíše ne než ano.

Zopa Move je kočárek velmi městský, a i když má odpružení, je opravdu jen velmi mírné - určitě to není příliš terénní kočárek. Rovněž sporťák není z největších, ale tak ok. Poslední výtkou, která tak zcela nesplňuje tvé požadavky, by byla stříška, zejména sportovní části - vleže je poměrně dost krátká. Sed je ok, ale čím níže je opěrka, tím více sluníčka do kočárku bude svítit.

ABC Design Salsa 4 je ze zmiňovaných jednoznačně nejlepším kandidátem. Je dostatečně lehký, přitom však řádně odpružený, s velikánskou korbičkou, XXL stříškami, perfektním košíkem... jediným mínusem je skládání se sportovní nástavbou odděleně, tedy že sedák musíš před složením odejmout. Je to ale absolutně zvládnutelné a není to žádný zásadní problém.

Celkem ok by byl i Cybex Balios S - ten se skládá i se sedadlem nasazeným na konstrukci - ale zase se jedná o spíše městský kočárek, s odpružením slabším než u Salsy.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli