Britax Kidfix 2 s. Můžeme ji koupit už teď?

Zodpovězené
3. únor 2021

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na tento typ sedačky - Britax Römer Kidfix 2 s. Momentálně máme King II a jsme velmi spokojeni, takže koukáme ve větší kategorii.
Máme teď auto bez isofixu, ale během jara/léta plánujeme nákup novějšího, a proto by nás zajímalo, jestli se dá sedačka připojit i jen pásy. Psáno je, že lze připevnit pásy nebo isofixem a pásy, ale ve všech videích ukazují jen variantu s isofixem.

Můžeme ji tedy koupit už teď?

Moc děkuji za odpověď, dost by nám to pomohlo.

Dobrý den,

v první řadě nevím, pro jak velké dítě. Takže nedokážu říct, co vlastně potřebujete.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz