Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Cybex Pallas S-Fix. Doporuči byste ji?

Zodpovězené
19. čer 2021

Dobrý den,

co soudíte o sedačce Cybes Pallas S-Fix?

Vybíráme dceři (13 kg, cca 100 cm) novou autosedačku a zaujala nás tato s “pultem", ale neumíme si představit, zda-li je opravdu praktická a dítě v ní vydrží.

Nebo doporučil byste jinou? Cena nerozhoduje.

Děkuji

Dobrý den,

Cybex Pallas S-Fix

Autosedačka Cybex Pallas S-Fix

Autosedačka Cybex Pallas S-Fix, která roste s Vaším dítětem a vydrží tak několik let, je určená pro děti s váhou od 9 - 36 kg (1 - 12 let). Dokoupit si můžete letní potah, Isofix naváděcí plasty a držák nápojů.

je pultíková sedačka a ty nedoporučuji, protože nejsou bezpečné v případě autonehody, když jde auto přes střechu. Navíc není moc praktická, protože se děti za pultíkem dost potí a málo které dítě ten pultík snese. Určitě doporučuji jezdit co nejdéle v protisměru jízdy, protože je to jednoznačně nejbezpečnější. Kvalitní protisměrné sedačky jsou Axkid Minikid, Klippan Opti 129, Klippan Century.

Autosedačka Axkid Minikid

Autosedačka Axkid Minikid je sedačka patřící do skupiny 0-25 kg (asi 125 cm, 6 let). Nenahrazuje typ vajíčka pro miminka. Minikid se doporučuje používat hned, jak dítě vyroste z vajíčka. Je dobrou volbou pro delší cestování v poloze proti směru jízdy (ato pozice jízdy je nejbezpečnější způsob cestování v autě).

Autosedačka Klippan Opti 129

Autosedačka Klippan Opti 129 je finskou značkou. Je to rostoucí autosedačka pro děti od 61-125 cm a do maximální váhy 32 kg. Máte možnost dokoupit si letní potah nebo držák na pití. Autosedačka je umístněna proti směru jízdy. Tento způsob cestování je 5x bezpečnější než cestování po směru jízdy. Lze zakoupit v barvách Freestyle, Sport a Sunset.

Autosedačka Klippan Century

Autosedačka Klippan Century je finská značka a je to protisměrná autosedačka pro děti od 9 do 25 kg.


Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz