Druhá sedačka 15-36 kg. Jakou byste doporučil z levnějších na občasné přejíždění po městě?

Zodpovězené
20. kvě 2020

Dobrý den,

jakou sedačku byste mi doporučil pro dítě 18 kg a cca 100 cm do druhého auta. Nechce se nám přendávat sedačka z auta do auta. Tak máme na denní a delší jízdy Britax Romer Kidfix III. Teď hledám levnější variantu na opravdu občasné přejíždění po městě.

Předem děkuji za doporučení.

Dobrý den,

zkuste se podívat na Joie Trillo, Joie Traver, nebo Axkid Dallas. Jsou konstrukčně jednoduché, za velmi příznivou cenu, ale při tom nabízí bezpečnost a kvalitní zpracování.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz