Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jakou sedačku do 35 kg do auta Škoda Roomster? Může směr sedačky ovlivnit to, že se dělá dítěti špatně?

Zodpovězené
18. kvě 2021

Dobrý den,

jakou byste prosím doporučil posměrnou autosedačku pro dítě 16,5 kg a 102 cm do auta Škoda Roomster?

Může směr sedačky ovlivnit to, že se dělá dítěti špatně?

Děkuji

Dobrý den,

samozřejmě, že to vliv mít může. Zkuste se podívat sem:

https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

Posměrnou bych sice moc nedoporučil, ale jestli je to Vaše přání, pak určitě takovou, která se zvedáním hlavové opěrky roste i do stran. Máte ještě malé dítě, takže by mu vyhovovala lépe, než sedačka s pevnou skořepinou. Samozřejmě kategorie 15-36kg.

Zkuste se podívat na:

Axkid Grow Isofix

Autosedačka Axkid Grow Isofix

Autosedačka Axkid Grow Isofix je vyráběna švédskou značkou. Už podle názvu lze poznat, že roste s Vaším dítětem. Autosedačka patří do váhové kategorie 15–36 kg a je řazena do skupiny II a III. Při instalaci s Isofixem lze autosedačku polohovat.

Poled Ball-fix (Pro a Pro Premium)

Autosedačka Poled Ball-fix Proo

Autosedačka Poled Ball-fix Pro je rostoucí autosedačka od 15 do 36 kg (3- 12 let). Poled je korejský výrobce, který spolupracuje s automobilovou značkou Hyundai. Autosedačka byla navrhnuta ve Velké Británii a je testována v nejnáročnějších podmínkách během skutečných automobilových testů, aby odpovídala nejnovější technologii dětských zádržných systémů.

Autosedačka Poled Ball-fix Pro Premium

Autosedačka Poled Ball-fix Pro Premium se od Poled Ball-fix Pro liší materiálem potahu. Potah autosedačky je velmi odolný a běžně se používá u potahů sedadel ve vozidlech. Je to rostoucí autosedačka od 15 do 36 kg (3- 12 let). Poled je korejský výrobce, který spolupracuje s automobilovou značkou Hyundai. Autosedačka byla navrhnuta ve Velké Británii a je testována v nejnáročnějších podmínkách během skutečných automobilových testů, aby odpovídala nejnovější technologii dětských zádržných systémů.

Klippan Wego

Autosedačka Klippan Wego

Autosedačka Klippan Wego je isofixová autosedačka pro děti o váze 15–36 kg (kategorie II a III). Klippan je finskou značkou. Autosedačka se dá zakoupit bez isofixu jako Klippan ES06 a to v levnějším provedení.

BeSafe iZi Flex (i-Size a S FIX)

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podle nového nařízení i-Size fáze 2 a je nastavitelná do výšky od 100 do 150 cm, tedy od 4 do 12 let. Patří do skupiny II - III (15 - 36 kg). Instalace ve vozidle umožňuje vytvoření prostoru až pro tři vedle sebe sedící osoby. Značka BeSafe pochází z Norska.

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX je zjednodušená verze sedačky BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Je nastavitelná do výšky od 100 do 150 cm, tedy od 4 do 12 let. Patří do skupiny II - III (15 - 36 kg). Instalace ve vozidle umožňuje vytvoření prostoru až pro tři vedle sebe sedící osoby. Značka BeSafe pochází z Norska.

Recaro Mako (Mako Core, Mako 2 Core, Mako Elite, Mako Elite 2)

Autosedačka Recaro MAKO - Core

Autosedačka Recaro Mako - Core je autosedačka kategorie II - III (15-36 kg), na výšku 100 - 150 cm, od 3 do 12 let.

Autosedačka Recaro MAKO 2 - Core

Autosedačka Recaro MAKO 2 - Core je autosedačka kategorie II - III (15-36 kg), na výšku 100 - 150 cm, od 3 do 12 let.

Autosedačka Recaro MAKO - Elite

Autosedačka Recaro MAKO - Elite je autosedačka kategorie II - III (15-36 kg), na výšku 100 - 150 cm, od 3 do 12 let. V hlavové opěrce jsou integrované reproduktory a audio přípojka. Děti můžou poslouchat oblíbenou hudbu nebo pohádky bez toho, aby vyrušovaly rodiče. MAKO Elite můžete koupit v typu barev Prime a Select.

Autosedačka Recaro MAKO - Elite 2

Autosedačka Recaro MAKO - Elite 2 je autosedačka kategorie II - III (15-36 kg), na výšku 100 - 150 cm, od 3 do 12 let. V hlavové opěrce hlavy jsou integrované reproduktory a audio přípojka. Děti můžou poslouchat oblíbenou hudbu nebo pohádky bez toho, aby vyrušovaly rodiče. Elite můžete koupit v typu barev Prime a Select.

Cybex Solution Z-Fix

Autosedačka Cybex Solution Z-Fix

Autosedačka Cybex Solution Z-Fix je rostoucí autosedačka skupiny II a III (15 - 36 kg, cca 3 - 12 let).


Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz