Vajíčko do Ford Mondeo Combi. Koupit opět Maxi Cosi, nebo byste poradil jiné?

Zodpovězené
5. únor 2021

Dobrý den,

jaké vajíčko prosím koupit pro miminko?

Kočárek máme Bugaboo Cam 3 a na starší děti jsme měli vajíčko Maxi Cosi a byli jsme spokojení. Vajíčko ještě máme, ale pro jistotu chci koupit nové. Jde o to, aby mi tam fungovaly stejné adaptéry. A aby sedačka nebyla příliš robustní, aby se nám vešla do pětimístného Ford Mondeo Combi. Vzadu vedle sebe budou 3 autosedačky. Ta starší Maxi Cosi byla v pohodě.

Mám koupit opět Maxi Cosi, nebo co prosím poradíte?

Nejde to teď nikde zkoušet, všude je zavřeno.

Děkuji moc.

Dobrý den,

já se vážně obávám, že hlavní problém budete mít s umístěním tří sedaček do Mondea. Zatím jste neměli problém, protože tam ty sedačky byly jen dvě. Podle mého názoru potřebujete úzkou sedačku, a pokud ji budete chtít použít na Bugaboo, napadá mě jedině Nuna Pipa Next. Ale poutání pásem u ní není úplně dokonalé. Podle mého názoru by v takovém složitém případě bylo nejlepší různé možnosti zkoušet přímo na prodejně.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz