Autosedačka 0-18kg. Jaký je Váš odborný názor na JOIE Spin 360, First Class Plus BRITAX RÖMER a JOIE Stages?

Zodpovězené
9. pro 2020

Dobrý den,

syn má ve svých 4 m. 8,5 kg a tuším, že vajíčko mu během dalších 2-3 měsíců bude malé. Začínám se pomalu poohlížet po nějaké autosedačce v kategorii 0-18 kg. Zatím mě zaujaly tyto 3 modely: JOIE Spin 360, First Class Plus BRITAX RÖMER a JOIE Stages (ta je 0-25 kg).

Zajímal by mě Váš odborný názor na tyto modely, popřípadě doporučení jiného. Auto - Škoda Octavia Combi, limit 6 tis., protisměr.

Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

já bych Vám v první řadě rozhodně nedoporučil opouštět vajíčko dříve, než se maličký sám posadí. Žádná jiná sedačka mu neposkytne takovou ochranu, ideální polohu a Vám snadnou a bezpečnou manipulaci. Poté můžeme vybírat z pokračovacích sedaček. Jestliže mu Vaše stávající vajíčko je malé, určitě stojí za úvahu pořízení nějakého většího.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz