Cybex Pallas S-Fix. Doporučil byste ji?

Zodpovězené
19. čer 2021

Dobrý den,

co soudíte o sedačce Cybes Pallas S-Fix?

Vybíráme dceři (13 kg, cca 100 cm) novou autosedačku a zaujala nás tato s “pultem", ale neumíme si představit, zda-li je opravdu praktická a dítě v ní vydrží.

Nebo doporučil byste jinou? Cena nerozhoduje.

Děkuji

Dobrý den,

Cybex Pallas S-Fix je pultíková sedačka a ty nedoporučuji, protože nejsou bezpečné v případě autonehody, když jde auto přes střechu. Navíc není moc praktická, protože se děti za pultíkem dost potí a málo které dítě ten pultík snese.

Určitě doporučuji jezdit co nejdéle v protisměru jízdy, protože je to jednoznačně nejbezpečnější. Kvalitní protisměrné sedačky jsou Axkid Minikid, Klippan Opti 129 a Klippan Century.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz