Necítím pohyby v 27.tt. Je to normální?

Zodpovězené
13. zář 2019

Dobrý den,

prosím Vás o radu či názor na mé obavy.

Zhruba tři dny mám divný pocit, že necítím pohyby miminka nebo jen lehce a méně často, než to bylo dřív. To už jsem cítila pohyby v oblasti pupíku nebo mě malý kopl natolik do podbřišku, že jsem nadskočila. Teď několik dnů téměř nic. Od doby, co mé něco potrápilo a měla jsem silné křeče v břiše a průjem. Ale jen jednou.

Jsem prvorodička. Na kontrolu jdu za 14 dnů a nechci dělat ukvapené závěry a hysterčit. Myslíte, že je to normální?

Moc děkuji za názor.

Dobrý den,

intenzita pohybů nemusí být každý den stejná, nicméně pokud máte, jak píšete "divný pocit", pak bych Vám doporučila objednat se dříve na kontrolu, abyste zmírnila své obavy.

Věřím, že vše bude v pořádku.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová