Poděkování ohledně doporučení tenisek

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den,

děkuji za odpověď o teniskách https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Ty Lurch i Bundgaard vypadají zajímavě, škoda že nedělají i modely ze síťoviny, co by byly vhodnější na léto, ale jen kožené. A normálně jsem se spletla, syn má nohu necelých 15 a ne 14 cm... Ale věřím, že už snad něco vybereme.

Anežka

Zdravím,

za málo. 15 na 5,6 cm je úzká noha, Lurchi se dělají i síťované. Ricosta také. Bundgaard bohužel jen kožené.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot