Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
apacheee
17. črc 2019
Pro tenhle úsměv jsem ochotná udělat cokoliv:heart_eyes:

A myslím, že rozhodně nebudu sama:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
16. črc 2019
Další výročí za námi a je sranda, že srovnávací fotky už se dozaduje i Eliášek :grin:

Jinak myslím, že je to strašně fajn tradice - každý rok ve stejný den si zajet zavzpomínat na místo činu. Člověk si vážně vzpomene úplně jinak než doma v obýváku :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
15. črc 2019
Holky, prosím - rychlý dotaz. Bolí tahání stehů? S Tobim nás v týdnu čeká tahání stehů z hlavičky, tak na co se připravit. Děkuji :blush:
Zobraz celou zprávu
apacheee
11. črc 2019
Tak jo, myslím, že už je načase jít s touhle informací ven. Stejně už mě spousta z vás našla :grin:

V posledním roce se stalo tolik věcí, které mě přesvědčily o tom, že je potřeba přestat řešit proslulé CO BY KDYBY a začít žít tady a teď. A možná i trochu víc sobecky začít myslet na sebe a na to dělat to, co mě tolik baví. Budu upřímná, začátky provázela spousta strachu, ale zatím to vypadá, že jsem se rozhodla správně. Takže: začala jsem se naplno věnovat focení. Focení rodiny a známých se věnuju už hodně let a čím dál víc mě začali oslovovat cizí lidi, že chtějí také vyfotit. Okolí mě také hodně podpořilo, takže jsem se rozhodla zkusit to. Kdy jindy než v posledním roce na mateřské? Takže jsem se rozhodla chytit příležitost za pačesy a uvidím, co budoucnost přinese. Snů a přání mám spoustu, ale ty si zatím nechám pro sebe:innocent:

Zatím na sobě všemožně makám, navštěvuju kurzy a fotím, fotím, fotím...

Pokud byste mě chtěli podpořit a sledovat mou cestu, budu moc ráda
https://www.facebook.com/apacheee.photography/

PS: A moc děkuji za průběžná nakopávání od vás zde na koníkovi, protože bez vás bych se asi nikdy neodhodlala:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
(11 fotek)
apacheee
10. črc 2019 Čtené 656x
Čti celý článek
apacheee
8. črc 2019
Když jsem na Konikovi byla jako ambasadorka, čas od času jsem vás upozorňovala na to, co se děje na výstavišti v Letňanech. Včera jsem se vrátila na místo činu a můžu vám říct, že tahle akce byla mnohem lepší než všechny veletrhy světa :grin:

Úžasnej milej, skromnej kluk s božským hlasem a perfektní intonaci včera rozezpival 80 000 dav. Bylo to naprosto fantastický :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
3. črc 2019
Když vymýšlíte výlety pro děti a nejvíc nadšená jste vy sama. Byl to nádherný zážitek:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
30. čer 2019
Kdopak má u nás z #test_canon3 největší radost? Samozřejmě Eliášek, je úplně nadšený z toho, že se každá fotka hned po vyfocení sama vytiskne :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nutno dodat, že já jeho nadšení z tohoto bodu nesdílím:joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee
26. čer 2019
Toto je moje aktuální výbava na focení :
1) Canon Zoemini S - určený k testování
2) zrcadlovka Canon Eos 600 D, s objektivy 18-55, a pevnou 50
3) mobil Huawei P20 Lite - jelikož jsem do focení opravdu blázen, byl u mě výborný foťák naprosto rozhodujícím faktorem při koupi mobilu :slight_smile:

Budu poctivě testovat Zoemini a na konci testování se můžete těšit na srovnání výsledných fotek z těchto 3 zařízení. Ale musím podotknout, že bude mít Zoemini opravdu těžkou konkurenci.

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
apacheee
25. čer 2019
Dobré ráno,
dneska se vám musím pochlubit s úžasnou zprávou. Tedy úžasnou především pro mě:joy:, protože jsem dostala možnost testovat fotoaparát Canon Zoemini S. Tenhle krásný foťák přibyl do naší Canon rodiny, kde se rozhodně neztratí. Přivítala ho moje milovaná zrcadlovka Canon Eos 600 D (s pár objektivy), rodinná tiskárna Canon Pixma 5500 a pak ještě tiskárna fotek Canon Selphy.

Značka Canon je pro mě záruka kvality a perfektních vychytávek, takže jsem opravdu zvědavá, jak u mě obstojí tenhle bílý krasavec. Zatím mě po rozbalení čekal šok, když jsem zjistila, že Zoemini nemá žádný displej, kde si můžu prohlédnout vyfocené snímky :grin:

Pokud by vás cokoliv zajímalo, ptejte se, moc ráda vám odpovím :kissing_heart:

Ps: doufám, že se mě neleknete a poznáte mě, tohle je mé já těsně o pro probuzení (čti: bez make-upu a zásahu hřebenu :stuck_out_tongue_winking_eye:slight_smile:

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
apacheee
24. čer 2019
Jak vypadá to pravé léto? U nás přesně takhle:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee
18. čer 2019
Jsem na něj neskutečně pyšná, doma nám asi roste další sportovec. Tobi předběhl i Eliáška a od dvou let brázdí svět na kole :heart_eyes:

Nezbývá než zamáčknout pomyslnou slzu a užívat si tohle období, kdy je ještě pořád relativně malej :blush:

PS : jo a sebe musím taky pochválit, protože jsem konečně vybrala další objektiv a myslím, že líp jsem vybrat nemohla, dělá fantastický fotky :clap:
Zobraz celou zprávu
apacheee
13. čer 2019
Včera jsem si konečně byla užít svůj narozeninový dárek (mno, narozky mám v září, tak to trochu trvalo :joy:slight_smile:

Bylo to něco úžasného, fantastického a nepopsatelneho. Ten pocit, kdy sami letíte, je naprostá dokonalost. Vážně marně přemýšlím, jestli jsem někdy zažila něco lepšího :grin: když mě něco takhle nadchne, bývá to pak se mnou dost těžký, pořád o tom mluvím. No, manžel by vám mohl vyprávět, včera X hodin poslouchal repliky typu :
*to je úžasný viď, jak stačí dát hlavu dolů a ono tě to vynese nahoru?
*a jak stačí jen natočit dlaň a zatacis
*a jak máš vítr až v nosních dirkach
*a kdy půjdeme zase?
*skočís si se mnou padákem?????

Takže asi tak, myslím, že je načase oprášit svůj dávný sen a z toho letadla si fakt skočit :heart_eyes:

Jo a pokud někdy budete shánět dárek, můžu fakt doporučit, je to úplně boží :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
8. čer 2019
Lekce lehké motbidity a potrapeni mozkových závitů je opět tady :blush:

Na vyřešení hádanky máte opět pouze 10 sekund, poté musíte udat svou odpověď. Takže, připravit, pozor, teď :grin:

Pořádně si prohlédněte obrázek a do komentáře mi napište, která z postav zemře. Nepište proč, ani jak jste na to přišli, napište pouze svou odpověď :open_mouth:

Krásný sobotní večer, já protentokrát zdravím z nádherných jižních Čech :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
1. čer 2019
Vím, že hádanky řešíte rádi, a proto vám dnes zase jednu přináším. Je sice trochu morbidní, ale musíme pracovat s tím, co máme, že? :grin:

Tak tedy. Vaším úkolem bude zjistit, kdo na obrázku níže má nejblíže smrti. Možná se vám to bude zdát jako jednoduché zadání, avšak to není všechno. Opět se jedná o hádanku, kterou musíte vyřešit za krátkých 10 sekund.

Do komentářů prosím pište jen, zda jste na to v daný čas přišli, či ne, ale NEPROZRAZUJTE svou odpověď :blush:

Krásný večer
Zobraz celou zprávu
apacheee
27. kvě 2019
O víkendu jsme se rozloučili s naším skvělým kočárkem. Odvozil oba kluky a kdyby náhodou ještě někdy bylo další dítě, pořídila bych ho stoprocentně znovu. Byl dokonalej...

Chtěla jsem, aby kočárek ještě někomu udělal radost takže jsem ho nabídla zdarma pro maminku, která ho opravdu potřebuje. Ozvalo se opravdu dost lidí a musím říct, že bylo strašně těžký vybrat jen jednu, ale myslím, že jsem vybrala dobře. Paní už bude každou chvíli rodit a bylo nádherný vidět, jak ohromnou radost z něho měla. A náš kočárek bude po dvou klucich pro změnu vozit jednu malou princeznu. Mám velkou radost, že bude sloužit dál...
Zobraz celou zprávu
apacheee
25. kvě 2019
Sobotní hádanka je zase tady. Dnes si dáme úkol na procvičení pozornosti :blush:

Vaším úkolem je najít na obrázku mimozemšťana a věřím, že to zvládneme všechny. Otázka tedy zní : jak dlouho vám to trvalo?

Odpovědi pište do komentářů a kvůli ostatním vás prosím, neprozrazujte, kde ta potvora je.

Výsledky budou zítra večer :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
23. kvě 2019
V některých obchodacich mají vážně smysl pro aktuální dění :grin:
Zobraz celou zprávu
apacheee
22. kvě 2019
Zase jedna další fotka ze série "Když fotí máma"

Oni jsou prostě boží :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
18. kvě 2019
Hezký sobotní večer, jsem tu zase s potrápením vašich mozkových závitů :grin: dnešní hádanka je zase lehce morbidní, ale určitě to není nic, co bychom my ženský nezvládly :slight_smile:

Podívejte se pořádně na obrázek a odpovězte, který z těchto 3 pánů svou smrt pouze předstírá. Je to rychlotest, takže máte možnost dívat se na obrázek POUZE 10 SEKUND a pak musíte říct svůj tip :grin:

Do komentáře prosím pište jen svůj tip, nepište, jak jste k němu dospěly. Vyhodnocení bude zítra večer :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
apacheee
16. kvě 2019
Myslím, že Tobi se ve světě rozhodně neztratí a z fleku může vystupovat v cirkuse:see_no_evil::joy:🤭

A jak hrajete Člověče, nezlob se vy?
Zobraz celou zprávu
apacheee
16. kvě 2019
Jako mámy žijeme dost často v dojmu, jak strašně těžké to máme (a samozřejmě to je pravda :grin:slight_smile:, ale zamysleli jste se někdy nad tím, že docela těžké to mají i otcové našich dětí?

Vzpomeňte na generaci našich otců (a jejich otců) a vemte si, jak oni se starali nebo spíše nestarali o své děti. Dnešní chlapi jsou vlastně takoví průkopníci nového přístupu VÝCHOVY - výchovy, kde se aktivně zapojují i muži. Chybí jim většinou vzorce zažité ze svého dětství (teď myslím, co se péče o děti týká) a myslím, že dost často neví a možná ani nechápou, co se od nich očekává. Najednou mohou být u porodu, mohou zažít první okamžiky svého dítěte na světě. Většina Teda i chce. A pak je tu skupina jiných mužů, která je za to bude odsuzovat, skupina, která se bude posmivat otcum, kteří se opravdu starají o své děti a prebaluji třeba i pokakane pliny. Jo a věřte, že tohle si opravdu žádná máma neužívá. NIKDY.

V poslední době se v tomhle společenský pohled neskutečně změnil. Není těžké být otcem, ale být tatínkem je mnohem těžší. A náročnější. A člověk si musí něco odrict. Takže opravdu čest všem tatínkum, kteří vědí, jakou pohádku má jejich dítě nejraději. Kteří vědí, jak se jmenuji kamarádi jejich dětí. Kteří jim umí připravit večeři. Kterým nedělá problém je vykoupat. Kterým nevadí uspavat své děti. A především těm, kteří se za to nestydí a jsou na to dokonce hrdí. Moje děti tohle ohromné štěstí mají a věřte mi, že není nic hezčího, než na tohle moct koukat. Díky, Davide :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
14. kvě 2019
A Tobiášek už má první stránku svého fotoalba hotovou taky :grin:

UŽ jsem úplně zapomněla, jaký relax je sednout si s pastelkama nad prázdný papír :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
12. kvě 2019
Pamatujete, jak jsem před nedávnem celá nadšená psala, že jsem konečně pořídila nádherná fotoalba pro kluky? Teď jsem konečně měla chvíli času vrhnout se na ně a můžu se už "pochlubit" s úvodní stránkou alba pro Eliho :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
Zpráva byla změněna 6. kvě 2019
Víte, co je podle mě nejužitečnější (a možná taky nejopomijenejsi) rada v celém rodičovství? Nezapomínat na to, že nejsme jenom rodiče, ale taky hlavně PARTNEŘI :heart_eyes:

Ps: a za foto děkujeme zase Eliaskovi :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
apacheee
5. kvě 2019
Oslava za námi. A aby to nebyla nuda a šeď , Tobiášek si zařídil speciální dáreček - neštovice :grin: Tohle dítě se prostě nemohlo narodit jindy než na čarodějnice. Jo a zlé jazyky tvrdí, že jsem si porodila svoji malou kopii. Minimálně babičce (mé mamce) se zase začal vracet tik v oku :joy::joy::joy::innocent:
Zobraz celou zprávu
apacheee
4. kvě 2019
Krásný sobotní večer. Jo, čtěte správně, týden zase uběhl jako voda a potrápení mozkových závitů už je zase tady :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zase si pořádně prohlédnete obrázek a do komentáře mi napište, jestli jste našli 1 nesmysl :blush: nepište prosím kde je, jen zda jste ho našli a jak dlouho vám to trvalo

Krásný zbytek dne :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
30. dub 2019
Náš druhorozený dnes slaví narozeniny - kdyby se narodil jako první, byl by jedináček! Je to s ním náročný, ale nevyměnila bych ho ani za nic. Prostě lump a rošťák každým coulem, čertíci v očích, kteří svítí na dálku, úsměv od ucha k uchu a křik takový, že jsme slyšet na kilometry daleko , když se zrovna svět netočí směrem, kterým chce on. Tobiášek prostě není dítě pro začátečníky:heart_eyes:

Jo, takovýhle dítě se nemohlo narodit jindy než na čarodějnice. A každým dnem jsme všichni víc a víc přesvědčení, že jsem si porodila svoji malou kopii. Hlavně babičce (mojí mamce) při vzpomínkách na mé dětství začíná zase trochu pocukavat v oku :joy:

Ps: první část textu jsem tu kdysi už použila, tak se nezlobte, ale nic vystiznejsiho už o něm nikdy nedokážu vymyslet :joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee
29. dub 2019
Víte, co je znakem šťastného dětství? Že se prostě čas od času pocurate smíchy :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
apacheee
29. dub 2019
Ten pocit, když roky nemůžeš sehnat fotoalbum podle svých představ a pak je najdeš :blush:

Teď už jen dát dokupy milion fotek a můžu začít tvořit. Strašně se těším :blush:

A co vy, děláte ještě někdo svým dětem fotoalba?
Zobraz celou zprávu
Strana
z 8
Předchozí Strana
z 8
Další