Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
bachovyesence
9. únor 2012

Ohlasy mých klientů na Bachovy esence

S Bachovými esencemi jsem se seznámila krátce před mou svatbou. Jsem velmi citlivá osoba, kterou hned vše rozpláče, speciálně pak dojemné události jako svatby. Měla jsem velký strach až hrůzu z toho, že budu plakat při obřadu, všichni z toho budou vedle, budu mít příšerné fotky a bude to celé velký trapas. Začala jsem chodit k psycholožce, která mne učila techniky, jak se soustředit na něco jiného a snažila se mi pomoci. Ale bez výsledku. Kdykoliv mne nechala si představit, jak stojím před oddávajícím, tak to ve mne vyvolala jen záchvat pláče. Svatba se blížila a já jsem se rozhodla nechat si namíchat lahvičku Bachových květových esencí.  Za pár dní jsem ucítíla nádherný klid v duši. Bylo to něco těžko popsatelného, cítila jsem se jinak, klidně a vyrovnaně. Při další schůzce s psycholožkou jsem se při představě  oddací síně nerozplakala a klidně jsem jí vylíčila, jak vše proběhne. Svatba dopadla skvěle. Byla jsem úplně v pohodě, usměvavá a spokojená. Bachovky mi pak pomohly ještě mnohokrát.

        Martina

    V poslední době jsem se cítila v depresi, přepadaly mě záchvaty vzteku kvůli malichernostem a celkově jsem neměla žádné sebevědomí. Probrala jsem se to s Martinou a ta mi namíchala lahvičku několika Bachových esencí. Po první lahvičce jsem cítila, že se  moje výbušnost pomalu zklidňuje, se­bevědomí se zvýšilo a celkově jsem se cítila lépe. Nechala jsem si udělat další lahvičku a mohu říci,že se cítím mnohem lépe a přiznám se, že i občas zapomenu si Bachovky nakapat🙂, což je prý znamení, že už je nepotřebuji.

       Milena

    Na Martinu jsem se obrátila přes naši společnou známou v době, kdy se moje manželství ocitlo v krizi a já nevěděla, jak dál. Nechtěla jsem se s manželem hned rozvádět, protože jsme měli dvě děti a za sebou hodně let manželství. Bachovy esence mi pomohly cítit se znovu sebevědomá a pohlédnout na náš problém z větší dálky. Pochopila jsem, kde byly chyby a co dělat jinak. Naše manželství jsme nakonec zachránili.

      Dana

 Kapky jsem pořídila pro mého přítele, který je již dlouhodobě velmi stresován svým zaměstnáním a tento stres se mu negativně promítá i do života osobního. Byla jsem příjemně šokována velmi pozitivním působením těchto esencí, neboť přítel se celkově zklidnil, cítí se lépe a smýšlí pozitivně. Za mne jednoznačně doporučuji.

    Alena

  S Bachovými esencemi jsem se seznámila poprvé díky Martině Taubrové, mé bývalé učitelce na střední škole. Protože jsme spolu strávily několik let, bylo mi jasné, že by nikdy věc, která opravdu nefunguje, nedoporučovala. Po krátké konzultaci jsem si nechala namíchat směs několika esencí. Moje problémy nebyly nijak vážné, ale brzdily mě v každodenním užívání si života – závislost na partnerovi, odkládání povinností, závist, pocit nedoceněnosti. Bachovy esence jsem začala užívat zpočátku i 6x denně. Už po týdnu jsem cítila změnu. Jakoby se všechny moje vnitřní pocity uklidnily, srovnaly a ty negativní zcela utlumily. Dodávají mi jakýsi pocit jistoty a kontroly nad vlastním životem. Kdykoliv, když se objeví i sebemenší pochybnosti, sáhnu po Bachových esencích. Mohu je vřele doporučit všem, je to úžasné nevysvětlitelné kouzlo, které opravdu funguje. Počítám s nimi i do budoucna.

Markéta