Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  dasa.77
  31. kvě 2018    Čtené 247x

  Testujeme nosní sprej Stérimar

  Jak to všechno začalo: V těhotenství jsem na sobě začala pozorovat určité změny. Měla jsem citlivější kůži, začaly mi rychle růst nehty, ale hlavně mi začaly vadit různé přípravky, prací gely a dokonce i potraviny. Podotýkám, že nikdy předtím jsem neměla alergii.

  Po porodu se k tomu přidala i lehká alergie na pyly. Prvně jsem tomu nevěnovala pozornost. Nebyla jsem si jistá, zda jde opravdu o alergickou rýmu. S prckem chodíme ven pokud možno dvakrát denně a nejčastěji do parku. Pro mě bylo vždy nejpěknější období jaro, když vše začalo kvést. Nejprve jsem na sobě začala pozorovat nepříjemné lechtání v krku. Na večer to bylo horší, to už jsem se škrábala jazykem na patře. Zprvu jsem si myslela, že jde o alergickou reakci na nějakou potravinu a marně přemýšlela, co jsem ten den jedla. Po pár dnech se k tomu přidala rýma. Kdykoliv jsem se předklonila, teklo mi z nosu, ale rozhodně jsem si nepřipadala nemocná.

  Když se to po další procházce opakovalo, došlo mi, že je to alergie na pyl. CO TEĎ? Nejsem fandou klasických nosních kapek ani šetrnějších emulzí. Navíc, člověk si na ně časem může vypěstovat závislost. Párkrát jsem vyzkoušela na klasickou rýmu mořskou vodu jiné značky a musím říct, že to bylo docela fajn.

  Testování Stérimaru tady na modrém koníku přišlo jako na zavolanou. Takže jsem byla mile překvapena, když jsem ráno sedla k PC, přihlásila se a našla zprávu, že jsem byla vybrána k testování.

  Jde přesně o Stérimar obohacený manganem. První aplikace se mi moc nepovedla, po zmáčknutí aplikátoru jsem měla kapky všude jinde, jen ne v nose.  Řekla jsem si, že určitě něco dělám špatně. Zkusila jsem tedy aplikátor sundat a znovu nasadit. Při dalším použití bylo vše v pořádku. Nejspíš jsem ho povytáhla i s plastovou krytkou.

  Následující dny od prvního použití se malinko ochladilo a já tak měla klid. Další zatěžkávací zkouška ovšem nastala, když začali sekat trávu kolem domu. Nebylo před nima úniku a co čert nechtěl, čerstvě posekáno bylo i v mém oblíbeném parku. I tak jsem si řekla, že se procházky jen tak nevzdám. Mám přece Stérimar. Brala jsem to jako výzvu.

  Po návratu domů jsem se cítila naprosto v pohodě, žádné svědění, ani náznak rýmy. Přišel večer a začaly mě pálit oči. Připisovala jsem to běžné únavě z nevyspání. Zhruba po hodině se k tomu přidalo mně již známé svědění na patře a pocit vlhka v nose. Po dvou aplikacích Stérimaru vše odeznělo.HURÁÁÁÁ, ono to opravdu funguje.

  Uběhlo pár dní a já se odhodlala vyzkoušet sprej i u nejmenšího člena rodiny. Mám pocit, že ani jemu se nevyhnula alergie. Partner je silný alergik, nejsem si jistá, zda se něco takového dědí, ale někde jsem četla, že se alergie u tak malých kojenců neprojevuje. Nevím, zda je to pravda.

  Běžně jako prevenci ucpaného nosu jsem používala Libenar, dvě kapky denně do každé nosní dírky. Dostali jsme vzoreček u naší  paní doktorky. Malému se to vůbec nelíbilo.(ani se mu nedivím) Já sama měla koupené ampulky Humer.

  Když si malý po probuzení opět třel nosík, ale na první pohled ho měl čistý, sáhla jsem po Stérimaru. Po použití spreje jsem si všimla rozdílu – přebytek kapek z nosíku nevytékal. Aplikace byla velmi jednoduchá. V polospánku jeden střik do každé nosní dírky. U něj jsem si změny zatím nevšimla,nosík si občas tře dál.Každopádně již u něj zůstaneme. 

  Tímto děkuji týmu Modrého koníka za možnost vyzkoušet opět něco nového. Od teď u nás sprej Stérimar nesmí chybět.

  #test_sterimar a #recenze