drago49
19. črc 2021
334 

Akce Jugoška I.

Startuju poslední pondělí před akcí Jugoška. Dneska jsem vyzvedla mladýmu pas a musím se smát pokaždý, když ho otevřu. Hlavu vzadu v záklonu, jak koukal na paní na úřadě co tam šaškovala s krtečkem. Kamarádka se smála, že aspoň by ho při kontrole poznali, až bude spát a tu hlavu bude mít zvrácenou dozadu 😂 

Dneska jsem dala taky dohromady léky, které balíme a bereme sebou. Samozřejmě lékárnička nesmí chybět ani pro psa. A co bereme?

-Enterozoogel (je super, když pes někde něco olízne a začne prudce blít nebo mít průjem, dává se taky jako první při intoxikaci než dojedete na veterinu) 

-pinzeta (na tahání čehokoliv, mám takovou tu větší) 

- betadinu (ta nestipe a náš pan vlk je krapet bolestínek)

-tlakový obvaz, obinadlo, velký čtverečky 

-ocuflash kapky (na vyplach oka, než dojedeme na veterinu pro antibiotický) 

- velkou strikacku (na aplikaci buď toho entero, nebo na vyplach, ta se vždycky hodí) 

- chladicí podlozku pro psa (kupovala jsem v profizoo, vydrží psa chladit cca hodinu a pak se musí nechat volně ležet bez psa, aby zase začala fungovat taky tak hodinu. Mám dvě na stridacku a investice je cca 800,- za velkou. Bereme ji skoro všude) 

- adhezivní bandáž ( to je taková ta co drží sama, na veterine se tím hodně fixuje třeba kanila) 

Jinak balím klasika cestovní lahev na vodu pro psa, cestovní misky, dostatek jídla, dostatek misek, 2-3 vodítka včetně postroje, košík, průkaz psa, zprávu z veteriny, že je pes řádně ockovany a zdravý a taky jsme si nechali napsat něco na říční červy, kterých je v Chorvatsku docela dost. Dragon je trochu nestandardní SAV, takže mu auto nedělá problém, jen jsem zvědavá, jak dá tuhle cestu, protože jel maximálně trasu dlouhou 4 hodiny. Zato je to pes kachní, takže toho z moře nedostaneme 😂🙏🏻. 
Kdyby měl někdo radu na cestování se psem, tak se ráda poučím.
Hezký začátek týdne!

Diky moc za skvěle popsanou lekarničku pro psa. Nás čeká první dovolená se psem až příští rok, takže se rada něco priucim.

19. črc 2021

Začni psát komentář...

Odešli