1 / 1

  Moji synové jsou narozeni pěkně po sobě - Srpen, Září, Říjen, Listopad - každý má svou oslavu a k tomu i výzdobu. I kdyby měli narozeniny blíže - tak bych chtěla oslavy zvlášť... pokud by to tedy nebylo o pár dní - ale výzdobu bych v tom přpadě udělala částtomu a část tomu... ( takže pokud slavíte dohromady a oslavy budou dvě - tak bych to tou výzdobou udělala nejprve jednomu a pak druhému)

  2. srp 2022

  Mam holky kveten a cerven a taky ma kazda svou oslavu se svou vyzdobou

  2. srp 2022

  Mám děti květen a srpen a každý má svou výzdobu, nejsou dvojčata a je to jejich den...

  2. srp 2022

  S tímhl věkovým rozdílem buď neřeš nějaké téma, prostě oslavte narozeniny. Nebo udělej dvě oslavy. Proč by měla být přizpůsobena mladšímu, když právě starší už má představu co chce?

  2. srp 2022

  Tomu malýmu to bude jedno,tak bych to prispusobila tomu 5- letymu....ten bude mít z toho větší radost.

  2. srp 2022

  Mám holku a kluka, 3 a 7, jsou 9 dní od sebe a oslavu mají společnou. Každý má své téma a zakomponuji obě

  2. srp 2022
  eshly28
  autor

  @rnika @triskova_v @veruuu_kubesovic
  kluci jsou o 2 dny a rodina čítá 20 členů, tak jsme rádi, že se sejdeme aspon jednou. Druhá oslava je s mou rodinou.
  @tuamoti přijde mi spravedlivé, aby se s tématem dostalo na oba. Teď je to jedno, ale časem bude chtít třeba mladší své téma
  @majca16 zkusím to nějak vymyslet🙂

  2. srp 2022

  Kamaradka dela detem (kluk a holka) oslavu dohromady, vyzdoba je neutralni a kazdy ma dort s jinym motivem. Pokud mate dve oslavy a chtela bys oboum udelat i vyzdobu s motivem, tak bych udelala jednu oslavu s jednim motivem a druhou s druhym.

  2. srp 2022

  Dělala bych dvě oslavy. Narozeniny mají jednou do roka, ať si je pořádně užijí. Asi bych byla smutná, kdybych se musela dělit o pozornost na vlastní oslavě.

  2. srp 2022

  @gracinka7 mně třeba nejstarší dcera řekla, že chce slavit narozky zároveň s nejmladší, jsou od sebe 11 dní a jinak rozdíl 12 let ☺️ ale možná ji to přejde, až bude malá větší 😁

  2. srp 2022

  Takhle to mají synovci, jsou oba v lednu a oslavu mají jednu dohromady. Staršího je mi líto i v tom, že se jmenuje Adam a narodil se 6. ledna, takže si neužije ani pořádně svátek a ani narozeniny.

  2. srp 2022
  eshly28
  autor

  @malsinka to chápu, aspoň ty vánoce mají trošku dal. Ale svátek má starší taky v září. U nás se teda nijak zvlášť neslaví, na svátek dáváme jen drobnost.
  @gracinka7 kluci mají ještě 2 starsi bráchy a ti mají také oslavu dohromady. Určitě dělat dvě oslavy nebudeme. Není to jak zorganizovat a přijde mi stupidni, aby byly oslavy dva vikendy i v sobotu i v nedeli aby každý měl svou (jeden se narodil 3.9. A druhý 5.9. 🙈). Navíc by nikdo na dvě oslavy nepřijel. Partnerovi sourozenci mají náročná povolání a scházíme se tak 4x do roka (jako celá rodina, jinak samozřejmě častěji).
  @snailice asi to bude nejlepší řešení. Upecu 2 mensi dorty a zbytek výzdoby spolecne🙂
  Trosku doufám, že mladší bude vzhlizet ke staršímu a téma si zvolí společné😇

  2. srp 2022

  Mám kluky 12&8, od sebe o 12 dní, vždy je oslava společná jen má každý svůj dort.
  Přesně jak píšeš proč by rodina měla jezdit na etapy 🤦
  Pak mají od 7.a3. narozenin i společnou oslavu s kamarády, chtějí to tak ač jsme jim navrhovali oddělenou. Je ale pravda že mají kamarády ze školy sourozence ( jsou ve stejných třídách se starším a jejich mladší sourozenci s mladším).

  Na druhou stranu na jejich narozeninový den dostává každý dort, hlavní dárek, knihu a zážitek a výzdobu mírně měním, doplním balónek apod d tím co má ten který rád.❤️

  2. srp 2022

  Vsak si hned sama psala ze oslavy budou dve, tak bych kazdou udelala s jinou vyzdobou i kdyz by dostali darky oba dva (kdyz na kazdy oslave budou jiny babicky). Pokud by mela byt jen jedna oslava tak se da taky vyzdoba nakombinovat aby meli radost oba ;)

  3. srp 2022

  A já mít obě děti v jeden měsíc a navíc jen 2 dny od sebe bych udělala oslavu jednu společnou. Teď je ten druhej ještě mimčo, ale později bych neměla ani problém v rámci jedné oslavy udělat každému svou vlastní výzdobu, byť by to měli být třeba dopravní prostředky a mimoni. 🤷‍♀️ Samozřejmě každý svůj vlastní dort... Když slavíme narozeniny dcery, děláme to vždy dohromady naše i mužova rodina, je nás 12 dospělých plus 6 dětí, už tak je to občas šílené domlouvání, občas komplikace apod. Ještě to absolvovat 2x.

  3. srp 2022

  Az bude ten menší starší a bude chtít své téma, udělala bych klidně Jednu oslavu Kde každý bude mít něco na to svoje zvolené. Nevím zda dorty objednavas nebo peces, ale viděla jsem i dort kde byla jedna půlka jedno téma a druha zase jiné. Za me nejlepší řešení. Tomu ročnímu to ale jeste bude stejne jedno, tak zatím spolecne 😊

  3. srp 2022

  @daisymaminka já mám třeba narozeniny s naším třetím jsme dva dny od sebe. Moje oslava se nedělá. Jen malému a mě teda sem tam někdo předá dárek 🤷‍♀️ ale mě je to celkem jedno. Ale třeba kluci občas chtějí vidět jakou výzdobu a dort oni měli při těch a těch narozeninách.... Docela by mě mrzelo ty první narozeniny upozadit.

  3. srp 2022

  Ja jsem se sestrou o 5 let ale o 3 dny 😅 a vždy jsme měli jednu oslavu se dvěma dorty. Aby jsme se nehadali vyzdoba byla také stejna(neutrální) prostě barevné balónky, ubrousky atd..

  3. srp 2022

  @rnika Já bych to roční neupozadila. Myslela jsem, že v 1 roce si neřekne jakou chce výzdobu, resp. dort, takže tak bylo myšleno, že "je to tomu ročním jedno". Ne že bych upozadila, právě bych udělala 2 výzdoby, 2 dorty a 1 oslavu.
  Já jsem taky 5 dní před dcerou a narozeniny u nás neslavíme od toho co máme dceru, max jen půlkulaté a kulaté.

  3. srp 2022
  eshly28
  autor

  @stratford taky mě pak napadlo, že si tu "svou" oslavu vlastně mohou užít s kamarády.
  Ty dorty budu dělat dva. Přemýšlela jsem nad jedním takovym tím dělenym, ale dva budou určitě lepší.
  @daisymaminka přesně🙂

  Holky moc všem děkuji, každopádně budou vždy dva dorty. Oslava s kamarády zvlášť, když bude a snad budou kluci spokojeni🙂

  3. srp 2022