Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
evulinka27
3. črc 2020
Moje odreagování, moje plenky :grinning:
Jaké značky a proč nejraději používáte vy?
Zobraz celou zprávu
(8 fotek)
evulinka27
3. črc 2020
Látkové plenky 40 fotek
evulinka27
29. pro 2019
Potřebuji rychlou pomoc..
Syn má celý den horečku, večer jsem mu v 5 dala první paralen sirup. Horečka klesla, ale teď má 39,6 dostal druhý sirup ikdyž je tam po 6h. Já nemám doma jak na svine nurofen :frowning2: cokdyž v noci znovu teplota vyletí a bude to za pár hodin? Co můžu udělat? Zábaly? Řea porad studené nožky, ruce horké. Tak nechci zábaly na kotníky. Melo by smysl na pohotovost v noci? Brát dítě ven do zimy? Děkuji za rady
Zobraz celou zprávu
evulinka27
4. pro 2019
Znáte někdo jakoukoliv básničku o dinosaurech? :grinning:
syn ji chce říct mikulášovi, ale google je marný :grinning: Přinejhorším budu muset nějakou složit :grinning:
Zobraz celou zprávu
evulinka27
21. lis 2019
S jakým supr trupr robotem do kuchyně jste spokojené?
Chtěla jsem na mletí masa a manžel by už zrovna koupil prý celého robota, který stejně časem bude potřeba.. díváme se na Kenwood.. nějaké tipy? i cenově dražší, prostě tak, aby to byla kvalita na dobrých hromadu let :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
evulinka27
19. lis 2019
Prosím, kdo jste vyřadili kompletně z jídelníčku kravské mléko, nevíte o nějakém blogu nebo "návodu" jak místo něj vařit, kde a jak používat mléko jiné, či rostlinné?
Já mám na něj alergii a chci ho vyřadit, navíc mladšímu synovi se zřejmě vrátila nesnášenlivost latkozy. Tak se chystám na velkou změnu, ale hodně v tom tápu. Miluji třeba kávu s mlékem, smetanové polévky a když místo toho dám rostlinné, tak je to úplně v háji :grinning: káva pořád černá a ještě k tomu hnusná :grinning: :grinning: :grinning: tak pokud by mi něco usnadnilo začátky než si na to "zvykneme" budu moc ráda :grinning: děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
18. říj 2019
Můžu se zeptat, kdo máte z dospělých alergii na kravské mléko, co vše vám to dělá za obtíže? Mám zdravotní problémy, při vyšetření mi vyšla na něj pozitivní alergie. Kravské mléko piji celý život, smetany, sýry, naprosto vše :grinning: řekla bych "bez problémů"
Tak by mě zajímalo, pokud někdo na to trpí, co vše vám to dělá. Zda si v tom něco "najdu" a stálo by mi to za vyřazení (fakt se mi do toho nechce :grinning: ) nebo ne. S mými zdravotními problémy to určitě nemá co dočinění, přišlo se na to náhodou.. děkuji moc všem
Zobraz celou zprávu
evulinka27
Zpráva byla změněna 22. kvě 2019
V plném proudu připravuji synovi pokojíček. Otázka zní jak skladujte pastelky, razítka, tiskárna, nůžky, vodovky, štětce a nevím co dalšího??? Nechci to házet do nějakého boxu a met v tom bordel... ale jak jinak? stolik bude dětský z ikei. Za ním radiátor. A nad tim okno střešní, čili je tam šikmina.. napadla mě tyč do výklenku okna a pověsit tam kyblíky? Vedle uz prostor na skrin se suplikama nebude. Nejake nápady prosím? Aktuální foto mistnosti která se bude komplet předělávat.
Zobraz celou zprávu
evulinka27
17. kvě 2019
Prosím, tipy na nějaké knížky co baví 2,5 leté? máme knížek hodně a tak hledám nové tipy a nápady :slight_smile: máme kolekce jaro, léto, rok v lese, gerdu, dřív než půjdem spát, obejmi mě prosím, barvy, knížka, malý modrý a malý žlutý, andersenovy pohádky, nějaké svojtky, hlasy ptáků, peppu... a další. a co dalšího by mi nemělo uniknout?
Zobraz celou zprávu
evulinka27
9. kvě 2019
Používáte prosím někdo Rodičovský zámek na Youtube? Syn 2,5r se dívá na televizi na youtube na různé barvičky, tvary, počítání, nějaké pohádky s autama, tancování... bohužel se mu při shlížení nabízí další videa a jsou tam totální kraviny - japonské děcka a podobné fakt voloviny, které neshledávám za výukové ani vhodné. nicméně samozřejmě to malého baví nejvíc, že a chce jen to. Je možné nějak sama spravovat co se bude zobrazovat a co ne?
Zobraz celou zprávu
evulinka27
16. bře 2019
Moje milovaná rodina
Zobraz celou zprávu
(11 fotek)
evulinka27
31. led 2019
Přesedlávám z potahovaných dortů na krémové.
Může mi ale někdo prosím říct, co je tohle za krémy? Jsou na pohled jakoby elastické.. Ať se můžu přiučit. Moc děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
17. črc 2017
#velkaletnisoutez
Tatínek mi koupil vláček
Zobraz celou zprávu
evulinka27
19. zář 2016 Čtené 31873x
Čti celý článek