Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
evulinka27
15. črc 2019
Jezdíte někdo na Balaton s dětmi? Hledám písčitou, pozvolnou pláž a zázemí pro nejmenší (1,5r a 3r). Děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
13. črc 2019
Ženy v běhu, je možné si ten film někde "zakoupit" na shlédnutí?
Kino jsme bohužel nezvládali.. dnes se promítá v naší obci v letním kině a my jsme nemocní :grinning: tak přemýšlím, že by jsme se podívali doma na tv, ale netuším kde a jak to koupit, jelikož na uložtu to není.. děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
18. čer 2019
Tak malej chytl neštovice a právě prodělává druhý den.
Ale za boha odmítá na pupínky šáhnout, neexistuje mu to postříkat Aloe Verou na hojení (z Eurony), ani poťupkat chladivým gelem. Šílí a začne se po tom místě mlátit a drápat to..
Takže... jak ho ošetřovat?!!!
Napadla mě rychlá koupel ve vaně třeba v černém čaji, či heřmánku aby to vysušovalo.. co myslíte? hypermangan doma nemám a vlastně ani nevím, zda je ještě k sehnání...
Co vše můžu udělat pro to, abych mu ulevila?
Očekávám do pár dní, že to chytne mladší... to jsou vyhlídky :grinning:
Zobraz celou zprávu
evulinka27
10. čer 2019
Fitness náramek
Nějaký náramek co je ideálka v češtině, nejlépe s gps (at nemusím sebou tahat telefon a následně se třeba s telefonem naspáruje a uvidím v aplikaci výsledky?) a také aby měřil tep.. děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
26. kvě 2019
Máte prosím někdo ten modrý batuůžek z decathlonu doma? chci koupit do lesní školky tříleťákovi, ale doporučený věk je od 7.. bojím se vzít ten dětský menší (červený) - nemá popruhy přes prsa a má jen 7l. obávám se, že tam nenacpu náhradní oblečení s pitím a svačinkou... děkuji za recenze (malej má 97cm).
Zobraz celou zprávu
evulinka27
Zpráva byla změněna 22. kvě 2019
V plném proudu připravuji synovi pokojíček. Otázka zní jak skladujte pastelky, razítka, tiskárna, nůžky, vodovky, štětce a nevím co dalšího??? Nechci to házet do nějakého boxu a met v tom bordel... ale jak jinak? stolik bude dětský z ikei. Za ním radiátor. A nad tim okno střešní, čili je tam šikmina.. napadla mě tyč do výklenku okna a pověsit tam kyblíky? Vedle uz prostor na skrin se suplikama nebude. Nejake nápady prosím? Aktuální foto mistnosti která se bude komplet předělávat.
Zobraz celou zprávu
evulinka27
17. kvě 2019
Prosím, tipy na nějaké knížky co baví 2,5 leté? máme knížek hodně a tak hledám nové tipy a nápady :slight_smile: máme kolekce jaro, léto, rok v lese, gerdu, dřív než půjdem spát, obejmi mě prosím, barvy, knížka, malý modrý a malý žlutý, andersenovy pohádky, nějaké svojtky, hlasy ptáků, peppu... a další. a co dalšího by mi nemělo uniknout?
Zobraz celou zprávu
evulinka27
9. kvě 2019
Používáte prosím někdo Rodičovský zámek na Youtube? Syn 2,5r se dívá na televizi na youtube na různé barvičky, tvary, počítání, nějaké pohádky s autama, tancování... bohužel se mu při shlížení nabízí další videa a jsou tam totální kraviny - japonské děcka a podobné fakt voloviny, které neshledávám za výukové ani vhodné. nicméně samozřejmě to malého baví nejvíc, že a chce jen to. Je možné nějak sama spravovat co se bude zobrazovat a co ne?
Zobraz celou zprávu
evulinka27
31. bře 2019
Zatemňvací rolety Jysk? Máte někdo zkušenost?
Chci aby nebylo v ložnici takové světlo večer při uspávání.. tak budu ráda za jakékoliv postřehy. Mají tam teď dobré ceny, ale zatemní to dostatečně?
Zobraz celou zprávu
evulinka27
16. bře 2019
Moje milovaná rodina
Zobraz celou zprávu
(11 fotek)
evulinka27
12. bře 2019
Dáte mi tipy na suprový bagr pro 2,5r kluka?
Budeme bourat starý domek a stavět nový, tak aby se tam mohl zabavit a my mohli pracovat.. Aby byl beletnější, mohl nabírat hlínu, písek, kamínky a nevím co :grinning: doma máme kolečka a tatrovku, tak by to měl fajnově dokupy :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
evulinka27
Zpráva byla změněna 4. bře 2019
Na modré střeše to moc nežije, tak se zeptám tady :grinning:
Máte někdo vstup do domku bez zádveří rovnou do rovné chodby? V té chodbě bude rovné schodiště nahoru a řeším délku té chodby + zádveří, nebo zda to rovnou pro větší prostor neudělat v jednom.. snad mi rozumíte.. děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
31. led 2019
Přesedlávám z potahovaných dortů na krémové.
Může mi ale někdo prosím říct, co je tohle za krémy? Jsou na pohled jakoby elastické.. Ať se můžu přiučit. Moc děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
12. led 2019
Dotaz číslo dvě :grinning:
Společenská hra pro dva? Něco co si budeme moct s manželem večer zahrát až děti usnou? Něco co nás bude fakt bavit? Karty, pexeso jsou nuda :grinning:
Zobraz celou zprávu
evulinka27
26. čer 2018 Čtené 45x
Čti celý článek
evulinka27
30. lis 2017
Máme doma tuhle knížku České písničky a říkadla, kde je takhle kreslený text. Malý ji zbožňuje a já mám dotaz, nevíte o nějaké další? Nemůžu podobnou najít. Děkuji
Zobraz celou zprávu
evulinka27
6. říj 2017
Můžu poprosit o tipy na knížku pro ročního kluka? Hrozně ho baví knížky, máme doma nějaké MiniPedie, další menší vysunovací knížečky, nějakýho krtečka, ze švédka knížku s číslama do 5 a ta je úplně boží (čísla černobílá, obrázky třpytivé + semtam na obrázcích vroubky na hmat). aktuálně vybírám online na megaknihy.cz a popisky jsou strašně bídné... děkuji za jakýkoliv tip!!
Zobraz celou zprávu
evulinka27
17. črc 2017
#velkaletnisoutez
Tatínek mi koupil vláček
Zobraz celou zprávu
evulinka27
19. zář 2016 Čtené 31873x
Čti celý článek