Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
fafaline
16. bře 2020
153 

Testování Yves Rocher, které mělo nahradit botox! Povedlo se?

Je mi "teprve" 33 let, ale vrásky se na věk neptají. V létě se ráda sluním, před dětma jsem ráda chodila do solárka, běhám v mrazu, děšti a pleť zkrátka trpí. Ty čáry na čele mi ale opravdu pijou krev. Nechci je tam. Nechci otázky typu: "A co budeš dělat v padesáti?". Zkrátka to chci řešit hned a až mi bude padesát, tak už bude existovat jistě nějaký speciální elixír z filmu "Smrt jí sluší" a já budu zase jako dvacítka. Teď mám stále možnosti omezené, takže hledám. Hledám, zkouším a opravdu upřímně přemýšlím o tom, že nějaká ta jehlička bude brzo potřeba. 

ALE! Měla jsem šanci otestovat pleťovou kosmetiku Yves Rocher. Nebudu tu psát, že díky testování mám pleť jako Majolenka a v obchodě se mě ptají na občanku. Rozdíl je však znatelný. A není to jen o pocitu, který je subjektivní a těžko Vám ho mohu se stejným nadšením předat, ale i o pocitu vizuálním.

Udělala jsem si fotky. Fotky před testováním a po testování. Takže si samotné můžete udělat obrázek o tom, zda bylo testování úspěšné. 

Takto to vypadalo PŘED. Kruhy pod očima si ještě odpouštím z důvodu rostoucích stoliček mladšího syna, ale to čelo už neomluvím. No jdeme dál,  co vše jsem testovala?

Balíček byl krásně a ekologicky zabalený a ještě jsou všechny výrobky z rostlinného kolagenu- originální a patentovaný koncentrát ze zběhovce plazivého (neměla jsem tušení, že zběhovec je rostlinka a ne zvíře a už vůbec nevím, jak vlastně vypadá), který dodává buňkám energii a posiluje strukturu kůže. Takže celá řada je VEGAN, tak žádné živočišné přísady a žádné testování na zvířatech (ano, také jsem vegan a ano, i vegani si chtějí píchnout botox, očkují své děti (s odkladem) a rodí v porodnici). 

Ze začátku jsem byla z celé řady lehce zmatená, takže bych ocenila, kdyby někdo napsat před použitím tak skvělý článek, jako píšu teď já a já hned věděla, co a jak patlat. 

Jako první je vysoce koncentrované sérum. Dává se na !!vyčištěnou!! pleť. Na pleti nemůžou být zbytky jiného krému nebo i yves rocher péče z večera například nebo se sérum drolí. Také množství musí odpovídat a na celý obličej jsem použila pouze dvě kapky o velikosti hrášku, které se NEROZMAZÁVAJÍ, ale "zaplácávají" do pleti prsty. Se sérem jsem moc spokojená a osobně si myslím, že je nezbytné k tomu, aby byly viditelné nějaké  výsledky. 

Hned na toto sérum jsem měla možnost použít jako denní péči buď denní krém nebo zpevňující denní péči na ovál obličej. Myslím si, že je zbytečné kupovat si oboje. Každému vyhovuje něco jiného. Já jsem ocenila pumpičku a složení zpevňující denní péče na ovál obličeje. Do krému nemusím sahat prstem, jedna a půl pumpičky mi vyjde na celý obličej a krk. Krásně se roztírá a nenuceně přirozeně voní. Opravdu má celá sada velmi příjemnou vůni, která ale není zase tak výrazná, že Vás obtěžuje během dne (vadí mi, když mi pod nosem něco nepřirozeně silně voní, jestli mě chápete a nemluvím o vůni z tramvaje během léta). Krém má trošku jinou konzistenci, více mléčnou, ale ani ten mi nevadí. Jen nerada sahám do krému prsty. Krém má trošku lepší konzistenci na zimu a péče na ovál je lehoučká a lepší na léto. Takto to cítím já a můžu se mýlit stejně tak, jako jsem si myslela, že sérum nemá žádnou parfemaci. Čichala jsem a čichala a nic. Ale přísahám, že dětské lejno v plence poznám na metry daleko a v herně nenápadně na tuto skutečnost upozorňuji všechny maminky okolo, aby čuchly k zadku jejich dítěte.

(Na fotce jsou modré plavky, podoba s kalhotkami na běhání je čistě náhodná a kdybych věděla, jak to v PC oříznout, tak bych to udělala). Bílá struktura je denní krém a ta perleťová péče je v tubičce s pumpičkou. 

Kolem očí jsem pravidelně používala zpevňující péči okolo očí a mrzí mě, že fotky nemám. Oči vůbec nedráždí, použila jsem i na horní víčka a vše v pořádku. Dávkovač je super, není to úzká trubička, která se mi u konkurenčních přípravků vyschlým zbytkem krému ucpala. Dávkovač je dostatečně široký a po zmáčknutí nanesete potřebnou kapku, která stačí na celé jedno oční okolí. 

Každý večer i ráno bylo nutné opravdu odstranit všechny zbytky předešlé péče a nanést novou péči na čistý vyčištěný obličej, jinak mělo sérum tendenci dělat hrudky a loupat se. Noční krém má opět úžasnou vůni a hutnější konzistenci. Krásně se roztírá a zanechává na obličeji jemný film. Po koupání často cítím v pleti silné pnutí a musím se hned namazat, jinak mě obličej "táhne". Použitím řady Yves Rocher jsem se tohoto pocitu okamžitě zbavila.

A teď můžeme porovnávat. První foto před užíváním, druhé foto po prvním týdnu a třetí foto po 14 dnech. .

Poslední fotka je focena dnes. Před napsáním článku a celou pleť jsem vyčistila. Ten pupínek uprostřed čela můžeme brát tak, že se ze mě stává princezna se zlatou hvězdou na čele. Nepoužila jsem žádný filtr na žádnou fotku. 

Co na to říkáte Vy? Já jsem spokojená. Akce botox se odkládá, budu pravidelně používat celou řadu Lifting Végetal. Koukala jsem na stránky na ceny a není to moc. Je to cenový průměr v kvalitní pleťové kosmetice. Když koukám, kolik mám spotřebováno krému a séra, tak mi určitě vydrží tak tři měsíce. Teď hlavně mají na webu slevy a jsou opravdu výrazné a oční krém je k dennímu krému zdarma!

Děkuji za možnost testování a Yves Rocher upřímně doporučuji, jsem se všemy produkty moc spokojená, výsledky jsou viditelné a já jsem se stala Vaší zákaznicí. Díky za to.

#recenze 

 #test_yvesrocher

    Začni psát komentář...

    Odešli