Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
fiiif
Dnes v 18:10
Hoďte mi sem fotky vašich predčasňátek =) Michal 43cm 2090g
Zobraz celou zprávu
fiiif
Včera v 19:17
Ctyrnohy parťák na hraní.. Chybí nám nás Pipinek, tak si to vynahrazujeme s cizím =)
Zobraz celou zprávu
fiiif
Včera v 11:27
Návštěva cukrárny aneb zase jsem se nechala ukecat.. Syn si vymrcel horkou čokoládu a mrkvový dort, normálně moc sladkého nemá, tak proč ne.. Do zákusku dvakrát píchnul, čokolády ani neochutnal s tím že je to kafe a vypil mi celou perlivou vodu.. =D tak aspoň se mám dobře já :wink:
Zobraz celou zprávu
fiiif
19. srp 2019
Naprosto perfektní odpoledne U sosny v Obřanech =) připomíná mi to výběh opic = zahrádka s kioskem s obsluhou. Zahrádka tj několik stolu různorode poskladanych, mezi tím všude děti, všude hračky, všude písek a křik =D mladej si to užívá na maximum =)
Zobraz celou zprávu
fiiif
18. srp 2019
Jsem zhrozena a znechucená.. a to dnešní dobou, dnešní společností.. zapnu si internet a ze všech stran na mě koukají vraždy, utýrané děti a zvířata, smrt dětí nebo psů v rozpálených autech, autonehody kdy viník od nehody ujede.. nevím, ale tohle je něco naprosto nepochopitelného, něco co mě děsí .. nevím jestli to tak vnímám jen já, ale přijde mi že je toho čím dál víc..
Zobraz celou zprávu
fiiif
16. srp 2019
Míša ma 2roky a 7 měsíců, za poslední dobu začal hodně chodit po špičkách, a špičkami k sobě. Využila jsem chvíle kdy byla moje mamka a znama na ortopedii (každá u jiného lékaře) obě se mi tam zeptaly co máme dělat, obě dvě lékařky nezávisle na sobě řekly, že je nutné ortopedické vyšetření a byly by vhodné vložky do bot a cvičení. takže jsme dneska zavítali k naší dětské lékařce. no.. budu slušná, tvářila se, jako bychom ji obtěžovali, no ani si syna neprohlédla a řekla že má špatné boty, ať koupíme kožené s pevnou patou a špičkou a netaháme se zbytečně po ortopediích.. žádanku jsem si nakonec vydupala a v příštím týdnu se chystáme k odborníkovi. neříkám že nemůže mít pravdu, ale přece jen.. radši třikrát zbytečně než něco podcenit, ne? Nevím.. mám z toho smíšené pocity.. máme tu skvělou dětskou lékařku, ale ta se ve své ordinaci střídá s touto paní doktorkou, bohužel nikdy přesně nevíte, která z nich tam bude.. =(
Zobraz celou zprávu
fiiif
15. srp 2019
Huraaa =D dnes pracovní pohovor a od září nastupuji na dohodu =) mám z toho radost jak malá holka..
Zobraz celou zprávu
fiiif
14. srp 2019
Takova mala porovnavacka =)
první fotka tesne po narozeni (1den) druha fotka termin porodu takze mesíc na světě =D třetí fotka 1rok, čtvrtá fotka 2 roky a za chvíli přibude i 3roky =)
Zobraz celou zprávu
fiiif
14. srp 2019
Něco pro pobavení: Přidala jsem se na jednu nejmenovanou stránku o vaření s tím, že už došly nápady na vaření.. zadala jsem dotaz: "co takhle ve čtvrtek vaříte?" pár rozumných odpovědí přišlo, ale když se mě zeptali co jsme měli předchozí dny aby nenabízeli totéž, tak po mé odpovědi: kulajdu a bramboračky, kuřecí roládu s hermelínem a rýží a houbovou omáčku s knedlíkem a vejcem, tak mě po pár nelichotivých komentářích: jak si vůbec můžu dovolit dát synovi smetanu a houby a jako maso taky a jestli jsem normální že takto jíme.. tak jsem radši odešla. podotýkám že to byla NORMÁLNÍ skupina, žádné bio vegan ani podobně.. to fakt nikdo nejí normální jídla a cpe se sójou, klíčky apod..?
Zobraz celou zprávu
fiiif
13. srp 2019
První domácí fíky :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
fiiif
12. srp 2019
Konečně první houbová omáčka - doma je přes vaření chlap, ne že bych to neuměla ale pak kuchař mě k tomu nepustí.. =D
Zobraz celou zprávu
fiiif
11. srp 2019
Houbová sezóna započata, na fotce dlouho zkoumány hřib královský =O přísně chráněny - za jeden pokuta až 50tisic (nesbirali jsme, jen vyfotili)
Zobraz celou zprávu
(8 fotek)
fiiif
10. srp 2019
#fisherprice_spanek
Uspavaci rituál.. Verece, koupání, pak v posteli mléko s pohádkou, Míša si lehne do své postýlky já do své, chvilku škrabkam ve vlasech a do 10minut spí =)
Zobraz celou zprávu
fiiif
10. srp 2019
Bodová dieta = co vidím, to zbodnu =D
Zobraz celou zprávu
(8 fotek)
fiiif
4. srp 2019
Můj frajirek.. :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
fiiif
13. dub 2019
Míša 1-2roky 10 fotek
fiiif
13. únor 2017
Náš malý poklad 5 fotek